طبق اطلاعات بدست آمده از سوی معامله‌گران در وب‌سایت لوکال بیت کوینز، موثقا اعلام شده است که فروش ارز دیجیتال بیت کوین در مقابل واحد ارز رایج این کشور یعنی نایرا، در این پلتفرم معاملاتی، از عدد سنگین و غیرقابل باور 17.5 میلیون نایرا شروع می‌شود. این بدان معنی است که فروشندگان بیت کوین در پلتفرم لوکال بیت کوینز، ارز دیجیتال بیت کوین را برابر با 38.000 دلار به فروش می‌رسانند.

 

نکته عجیب اینجاست که در بازار معاملاتی جهانی بیت کوین در محدوده 23 هزار دلار در حال خرید و فروش است! با این تفاسیر می‌توان گفت کشور نیجریه بدل به اولین کشور در حوزه ارزهای دیجیتال شده است که توانسته تورم این ارز را رقم بزند و معامله‌گران این حوزه با رقمی غیرواقعی آن را به فروش برسانند. به نظر می‌رسد دلیل این اتفاق محدودیت‌های بانکی حاصل شده از سوی بانک‌های نیجریه است که هر کاربر را موظف ساخته تا در روز بیش از 44 دلار برداشت نقدی ننماید.

از همین رو اطلاعاتی موثقی در دست است که تقضای خرید بیت کوین در این کشور به شدت افزایش یافته و کاربران به دنبال جذب سرمایه از سوی ارزهای دیجیتال می‌باشند و چشم انداز روشن اقتصادی خود را در این حوزه می‌یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *