بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022، روندی غیرقابل پیش‌بینی را طی کرد. این اتفاق باعث شد تا روند بیت کوین وارد فضایی بسیار پر افت و خیزی شود و معاملاگران این عرصه را دچار ترس در ریسک بیشتر کند تا شاهد انباشت این ارز از سوی آنها باشیم. هرچند که در مقاطع کوتاه این ارز دیجیتال صعودهایی را تجربه کرد اما به طور کل بیت کوین در سال 2022 چندان روند خوبی را نداشت.

 

بیت کوین نزد بسیاری از بزرگان حوزه سرمایه‌گذاری، به عنوان یک متد سرمایه‌گذاری، توانسته جایگاهی ثابت را کسب کند و کمتر فردی را خواهید یافت که به این عرصه وارد نشده باشد. به تفسیری دیگر، امروز دارایی‌های متمولین تبدیل به دو بخش شده است! دارایی‌های نقدی و دارایی‌های دیجیتالی. یکی از این افراد آری پائول سرشناس است که توانسته به واسطه بنیان‌گذاری شرکت سرمایه‌گذاری بلاک تاور کپیتال، نامی پرآوازه را برای خود دست و پا نماید.

آری پائول در مصاحبه به وبلاگ یو تودی، اذعان داشت که سال 2024 سال شکوفایی تازه بیت کوین خواهد بود و معامله‌گران را به صبر تا رسیدن زمان موعود فراخوانده است. او در این مصاحبه اعلام داشت: تصور می‌کنم تا پیش از سال 2024 میلادی، بیت کوین به قیمتی بالغ بر 110.000 دلار خواهد رسید و البته که این اتفاق رقم خواهد خورد. هرجند که عواملی هم در کار خواهند بود تا از شکل‌گیری این اتفاق جلوگیری کنند.

 

او در ادامه افزود: اگر بازار سرمایه ارزهای دیجیتال به همین منوال به پیش برود و رکودی سراسری در جهان را شاهد باشیم، قیمت‌ها در بازار جهانی سهام حداقل در 3 ماه آینده 30 درصد سقوط را تجربه کنند، باید منتظر بیت کوین 12.000 دلاری باشیم که برخلاف تصور اولیه من به پیش خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *