شیبا آلت کوینی که حاشیه‌های فراوانی را در بازار ارزهای دیجیتال داشت، توانست دوباره به روندی صعودی دست پیدا کند. این رمزارز که خیلی زود توانست جایگاه خود را در بین محبوب‌ترین‌های بازار پیدا کند و در لیست 10 ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرد، با چراغ سبز دوباره‌اش به این بازار پرتلاطم این روزها، نگاه‌ها را مجددا به سوی خود بازگردانده و توانسته تبدیل به بحث داغ این ساعات بدل شود.

قیمت شیبا اینو در یک روز گذشته ۱۴ درصد افزایش یافته و در مقایسه با تمام ۴۰ ارز دیجیتال برتر بازار بهترین عملکرد را داشته است. قیمت این ارز دیجیتال از ابتدای سال ۲۰۲۳ نیز حدود ۷۵ درصد رشد کرده است. گفتنی است که راه‌اندازی شبکه شیباریوم توجه معامله‌گران زیادی را به خود جلب کرده و احتمالاً مهم‌ترین دلیل رشد قیمت این ارز دیجیتال بوده است. شیباریوم یک شبکه لایه دوم است که برای کاهش وابستگی شیبا اینو به بلاک چین اتریوم طراحی شده است.

 

شیبا برای سرمایه‌گذاران به عنوان محبوب‌ترین ارز دیجیتال بازار رمزارزها شناخته می‌شود و همچنان در صدر برترین ارزهای با قابلیت سرمایه‌گذاری بلند مدت قرار گرفته و به روند خود ادامه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *