رمزپلاس

تحلیل روز؛ ۳ آلت کوین آمادۀ جهش را بشناسید

پس از گذر از آن شرایط نه‌چندان خوب در هفته‌های اخیر و سقوط دوباره ارزهای دیجیتال، حالا وضعیت کمی بهتر از قبل به نظر می‌رسد و فضای نسبتاً آرامی بر بازار ارزهای دیجیتال حاکم شده است. در همین حال کارشناسان برتر حوزه ارزهای دیجیتال، مدعی شده‌اند که فضای صعود و اوج گیری ۳ آلت کوین مهیا شده و به زودی باید منتظر جهش آنها در بازار پرتلاطم رمزارزها باشیم. طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته باید در آینده بسیار نزدیک منتظر اوج‌گیری قیمت اولنچ و تزوس و وو نتورک باشیم! هرچند که تاکید اکثریت کارشناسان ارزهای دیجیتال بر روی آلت کوین اولنچ است که پیش‌بینی صعود ۴۰ درصدی برای آن شده است. شاید باورنکردنی باشد اما از انتهای سال میلادی گذشته تا به امروز این آلت کوین چیزی نزدیک به ۲٫۳۰۰ درصد ارزش خود را بیشتر کرده است.

بیشتر بخوانید:

بایننس و هوبی حساب کاربران چینی را می‌بندند!

دبی قطب اقتصادی ارزهای دیجیتال شد

رشد قیمت اولنچ

نمودار قیمت اولنچ

یکی از کارشناسان فعال آلت کوین‌ها در این باره مدعی شده است: اولنچ همچنان بیشترین پتانسیل ممکن را برای رشد داراست. معتقدم ساختار این ارز دیجیتال صعودی است و هنوز هم هدف ۱۰۰ دلاری در هفته‌های آتی برای این آلت کوین بسیار محتمل خواهد بود. پس اولنچ، وو نتورک در رتبه دوم آلت کوین آمادۀ جهش است. وو نتورک در اصل یک شبکه نقدینگی می‌باشد که به دنبال آن است تا معامله‌گران، صرافی‌ها و سایر فعالین این حوزه را از روش ساختاری خاص خود به یکدیگر مرتبط نماید. بهای وو نتورک در یک روز گذشته به بیشتر از ۱۰ درصد رشد کرده و انتظار می‌رود که این ارز دیجیتال قیمت ۱ دلار را تجربه کند. باید گفت که این رشد در این مقطع بسیار منطقی است و در همین راستا گفته می‌شود که در بلند مدت می‌توان به وو نتورک به عنوان یک گزینه در سبد سرمایه‌گذاری نگاه کرد.

نمودار رشد قیمت وو نتورک

نمودار قیمت وو نتورک

کوین مورد بحث بعدی، تزوس است، ارز دیجیتالی که بسیاری به آن چشم دوخته‌اند و توانسته هواداران و مشتریان بسیاری را هم دست بر قضا جذب نماید. احتمال آنکه تزوس بتواند مقاومت سخت ۸ دلاری خود را بشکند و در ماه‌های آتی سقف تاریخی خود را بزند، بسیار زیاد است. تزوس اکنون با مقاومت خود در حال نبرد است، اما این نبرد به نظر نمی‌رسد خیلی به طول بیانجامد و باید خوشبین بود که در این مدت بیت کوین نیز سقوط نکند. نمودار قیمتی تزوس حاکی از آن است که روند آن روندی قابل قبول بوده و در آینده نزدیک باید شاهد یک غافلگیری بزرگ از سوی این کوین محبوب باشیم.

نمودار رشد قیمت تزوس

نمودار قیمت تزوس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.