رمزپلاس

در روزهای پایانی فروردین کاردانو چه مسیری را طی خواهد کرد؟

سایت ای‌ام‌بی‌کریپتو، در آخرین روند صعودی خود، قیمت ADA از پایین‌ترین سطح ۰٫۸ دلاری به اوج محلی جدید در ۱٫۲۴ دلار صعود کرد. با این حال، این روند صعودی دوام چندانی نداشت و کاردانو با در پیش گرفتن یک روند نزولی دیگر، بیش از ۲۳ درصد از بالاترین سطح اخیر خود سقوط کرده و در حال حاضر با قیمت ۰٫۹۶ دلار معامله می‌شود. برای پیش‌بینی عملکرد قیمت کاردانو در کوتاه مدت، بیایید پرایس اکشن آن را بررسی کنیم. وضعیت شاخص قدرت نسبی در نمودار روزانه با جهت قیمت مطابقت دارد و اندیکاتور جریان نقدینگی هم جریان خروجی سرمایه را در چند روز اخیر تأیید می‌کند.

 

نمودار کندل ۴ ساعته قیمت ADA هم نشان می‌دهد که قیمت این رمزارز در حال حاضر حمایت کوتاه مدت خود را از دست داده که نشان‌دهنده یک فشار نزولی قوی است. این موضوع توسط شاخص حرکت جهت‌دار هم تأیید می‌شود. با این حال، شاخص RSI سیگنال‌های فروش اشباع را چشمک می‌زند که احتمال بازگشت به روند صعودی را در کوتاه مدت نشان می‌دهد. بر اساس تحلیل درون زنجیره‌ای، این چشم‌انداز کوتاه مدت با افزایش ارزش بازار کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته تقویت می‌شود. با این حال، فعالیت‌های توسعه‌ای و در نتیجه، شاخص وزن‌دار احساسات بازار در چند روز گذشته کاهش یافته است.

 

افزایش ارزش بازار ADA مطمئناً نکته‌ای است که باید در نظر گرفته شود، به ویژه با توجه به این‌که قیمت آن در هفته گذشته نزولی بوده است. با این حال، لازم به ذکر است که این یک افزایش جزئی است و بیشتر معیارهای دیگر به یک پرایس اکشن سرکوب‌شده اشاره دارند. با توجه به همه آن‌چه گفته شد، شرایط فعلی احتمال یک حرکت صعودی در کوتاه مدت را نشان می‌دهند. با این حال، این موضوع منوط به احساسات کلی بازار کریپتو است که در حال حاضر در وضعیت «ترس شدید» قرار دارد. اشتراک‌گذاری ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید اخبار آلت کوین ها شکایت‌ها از میم کوین فلوکی اینو بالا گرفت!