رمزپلاس

چگونه سرمایه گذاری در آینده پولی را آغاز کنیم؟

آکادمی رمزپلاس

تا اینجا متوجه شدیم که که چرا باید توی آینده پولی سرمایه گذاری کنیم و اییکه اصلا آینده پولی چیه؟

اگر مطالب جلسات اول و دوم رو هنوز نتونستید مطالعه کنید از این لینکها مطالعه کنید تا با اطلاعات بیشتری بتونید به سمت سرمایه گذاری توی آینده پولی خودتون قدم بردارید:

جلسه اول- منظور از آینده پولی چیست

جلسه دوم- چرا باید برای آینده پولی از همین الان سرمایه گذاری کنیم؟

برای اینکه بتونید سرمایه گذاری توی آینده پولی رو شروع کنید کار خیلی سختی ندارید. در اصل میخواید توی رمزارزها سرمایه گذاری کنید. برای اینکه توی رمزارزها سرمایه گذاری کنید ما پیشنهاد می کنیم که توی یکی از صرافی های معتبر با مجوز پرداخت یاری از بانک مرکزی جمهوری اسلامی اقدام کنید. اونم رمزپلاس هستش.

ما شما رو همراهی می کنیم تا بتونید ابتدا درک بهتری از این تکنولوژی داشته باشید. چرا؟ چون برای هر سرمایه گذاری مناسب ابتدا باید اون رو شناخت، درک کرد، خطراتش رو بررسی کرد، ریسک های احتمالی اون رو پذیرفت تا با شناخت کامل و با خیال آسوده اقدام به سرمایه گذاری کنیم.

بی شک هر تکنولوژی جدید نیاز به کسب دانش مناسب داره. رمزپلاس تمام تلاش خودش رو می کنه تا به روزترین اخبار این حوزه رو در اختیار شما قرار بده تا اگاهی شما در این زمینه افزایش پیدا کنه،

پس قدم اول اینه که همین آموزشهایی که براتون قرار دادیم رو مطالعه کنید.

قدم بعدی اینه که ثبت نام اولیتون رو توی رمزپلاس همین الان انجام بدید. مطمئن باشید هم سخت نیست و هم اینکه هزینه ای هم برای شما نداره.

همین الان عضو شوید و جهش در آینده پولی خودتون رو شروع کنید

 

با رفتن به این لینک از شما یکسری اطلاعات اولیه خواسته میشه که به راحتی می تونید اونها رو وارد کنید و ثبت نام اولیتون انجام شه.

شماره موبایلتون، ایمیل، و یک رمز عبور وارد کنید. اگه کسی شما رو معرفی کرده کد معرف رو بزنید اگه نه که میتونه خالی باشه این فیلد.

 

با تکمیل این فرم، یه کد به شماره موبایل شما ارسال میشه که با وارد کردن این کد، شما عضو شده اید و حالا باید بریم سراغ مراحل بعدی که توی جلسات بعدی میگیم چیکار کنید.

پیشنهاد می کنیم اگه نیاز دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید، با مشاوران اختصاصی رمزپلاس ارتباط برقرار کنید.

کارشناسان رمزپلاس هفت روز هفته و بیست و چهار ساعته در کنار شما خواهند بود تا این اطمینان را به شما برای سرمایه گذاری موفق بدهند.