رمزپلاس

چرا باید برای آینده پولی از همین الان سرمایه گذاری کنیم؟

آینده پولی

توی جلسه اول با هم بررسی کردیم که منظور از آینده پولی چیه و اصلا تعریف ما از آینده پولی چیست؟

همونطور که توی جلسه اول آموزش رمزارزها اشاره کردیم، آینده پولی همون سرمایه گذاری توی رمزارزها هستش که با رشد خیلی زیاده داره جهش می کنه.

حالا می خوایم با هم به این موضوع بپردازیم ک چرت از همین الان باید توی این نوع آینده پولی سرمایه گذاری کنیم؟ اصلا امروز اینکار رو انجام بدیم یا اینکه کمی صبر کنیم تا در مورد این نوع پول

اطلاعات بیشتری بدست بیاریم و اینکه اصطلاحا این نوع پول هم به یک بلوغ کامل درست پیدا کنه؟ نظر شما چیه؟

حتما این رو می دونید “پولی که امروز در اختیار شماست، ارزشش خیلی بیشتر از پولی هستش که چند سال آینده، شما در اختیار دارید” دلیلش چیه؟

چرا که تورم هر روز داره افزایش پیدا می کنه، در نتیجه این تورم باعث کاهش دارایی شما میشه، برای اینکه این افزایش تورم بر دارایی مالی شما تاثیر گذار نباشه باید به دنبال سرمایه گذاری های مناسب با استفاده از پول امروز خودتون باشید. یادتون نره، اون هم توی حوزه های مختلف و نه فقط یک حوزه مالی.

ارزهای دیجیتال با توجه به ماهیتی که دارند قادر هستن در آینده تورم را برعکس پول های امروزی توی کنترل خودشون قرار دهند تا تورم در جهان به صورت یکپارچه کنترل بشه. آینده پیش رو به سرعت به سوی ارزهای دیجیتال داره میره، چرا که فاکتورهای ارزشمندی برای جایگزین شدن با پول های امروزی رو دارند. فاکتورهایی مثل امنیت، سرعت، دقت، کارمزد خیلی پایین نسبت به بانک ها، جابجایی از هر کجای دنیا، عدم دخل و تصرف، تازشم این ارزها در کنترل هیچ کسی نیستند، بلکه در کنترل همه مردم دنیا هستند که از شبکه بلاکچین استفاده می کنند. در اصل همه قادرند شفاف و روشن جابجایی های مالی را مشاهده کنند، بر عکس پول های کاغذی که چاپ آن در کنترل دولت ها قرار دارد و در بسیاری از مواقع مشخص نیست چه چیزی در کجا هزینه شده است.

با توجه به این مطالب ارائه شده حالا به خوبی می تونیم درک کنیم که برای عقب نماندن از تکنولوژی و برای اونکه چند سال آینده دارایی شما تحت تاثیر تورم قرار نگیره، باید اقدام به سرمایه گذاری های مناسب توی حوزه های مناسب داشته باشید. بدون شک تکنولوژی ارزهای دیجیتال بر بستر شبکه رمزنگاری قدرتمند بلاکچین (توی جلسات بعدی، از این تکنولوژی بیشتر با شما صحبت می کنیم) که دنیا رو تغییر داده، می تونه گزینه خوبی برای سرمایه گذاری مطمئن محسوب بشه و هر چقدر اطلاعات خودتون رو در خصوص فناوری بلاکچین افزایش بدید با خیال آسوده تر می تونید به این تکنولوژی بزرگ اعتماد کنید و سرمایه گذاری خودتون رو آغاز کنید.

 

اگه بخوایم به طور ساده یه شبیه سازی از فناوری بلاکچین کنیم، می تونیم بگیم همونقدر که اینترنت دنیا رو زندگی همه ما رو تغییر داد توی آینده نزدیک، بلاکچین هم همین نقش رو بازی میکنه و تغییرات و تحولات عظیمی رو ایجاد خواهد کرد.