رمزپلاس

چه کارهایی باید برای جهش فوق العاده در سرمایه گذاری آینده پولی داشته باشیم؟

برای اینکه بتونید جهش فوق العاده خودتون برای سرمایه گذاری در آینده پولی رو دنبال کنید، لازمه یکسری گام رو به ترتیب طی کنید. این گامها خیلی سخت نیستن فقط باید شروع کنید.

جلسه اول- منظور از آینده پولی چیست

جلسه دوم- چرا باید برای آینده پولی از همین الان سرمایه گذاری کنیم؟

جلسه سوم- چگونه سرمایه گذاری در آینده پولی را آغاز کنیم؟

جلسه چهارم- شرایط حضور در آینده پولی چیست؟

جلسه پنجم- چگونه در آینده پولی جهش خوبی داشته باشیم؟

گام اول: انتخاب و ثبت نام در صرافی دیجیتال

اولین گام ثبت نام توی صرافی دیجیتال هستش. باید مطمئن ترین صرافی با پشتیبانی مناسب همراه با امکانات خوب در خرید و فروش در کنار کارمزد مناسب رو انتخاب کنید. پس ویژگیهای یک صرافی دیجیتال خوب میشه این موارد:

  • پشتیبانی مناسب
  • امکانات خوب در خرید و فروش
  • کارمزد مناسب

گام دوم: ساخت کیف پول الکترونیکی

دومین کار شما ساختن یک کیف پول الکترونیکی هستش.  ما راهنمای ساخت کیف پول الکترونیکی رو براتون قرار مدیم تا راحت تر بتونید کبف پولتون رو ایجاد کنید. هر زمان هم مشکلی برای ساختن کیف پول خودتون داشتید می تونید برای اطلاعات بیشتر با همکاران پشتیبانی ما برای راهنمایی تماس بگیرید. 

گام سوم: واریز مبلغ ریالی برای شروع سرمایه گذاری

سومین گام واریز مبلغ ریالی سرمایه گذاری به صرافی هستش. مبلغی که می خواهید با استفاده از اون اقدام به سرمایه گذاری و خرید ارزهای دیجیتال کنید رو با استفاده از کارت بانکی که به صرافی در زمان احراز هویت معرفی کردید واریز می کنید تا آماده خرید ارزدیجیتال خودتون بشید. برای شروع سرمایه گذاری، از مبالغ خیلی پایین می تونید شروع کنید و نیازی به سرمایه گذاری خیلی سنگین اصلا نیست.

گام چهارم: چی بخریم؟

چهارمین گام اینه که بدونیم چی بخریم؟ برای کسانی که تازه شروع به سرمایه گذاری توی بازار ارزهای دیجیتال می کنند پیشنهاد اینه که با خرید مقداری بیت کوین یا اتریوم سرمایه گذاری خودتون رو شروع کنید. به سبب اهمیت، پایداری و ارزش این دو ارز که یکی پادشاه و یکی ملکه ارزهای دیجیتال نام گذاری شده اند، سرمایه گذاری مطمئن تری هستند نسبت به هزاران ارزدیجیتال موجود در دنیا. 

گام پنجم: مطالعه، مطالعه و مطالعه

پنجمین گام مطالعه کنید، تا جایی که امکان داره از فناوری بلاکچین اطلاعات کسب کنید تا به شناخت و درک مناسب تری از این فناوری دست پیدا کنید. اگه می خواهید یک سرمایه گذار موفق باشید برای آموختن تلاش کنید، برای اینکار سعی کنید همه مواردزیر رو یک به یک و روزانه دنبال کنید:

  • تحلیل های بنیادی و تکنیکال رو یاد بگیرید،
  • اخبار لحظه ای بازار های مالی رو روزانه دنبال کنید.
  • ارزهای دیجیتال رو یک به یک بررسی کنید.
  • توی شبکه های اجتماعی افراد فعال در این حوزه رو دنبال کنید.
  • تا می توانید مطالعه کنید چون تنها راه شناخت ارزهای مناسب برای سرمایه گذاری و دوری از ارزهای بی ارزش بازار (شت کوین ) مطالعه و کسب آگاهی مناسب هستش.

اینکه یک ارز طی یک یا چند روز هزار برابر شده است دلیل خوبی برای سرمایه گذاری روی این ارز نیست چون شاید هزار برابر شده باشه اما به سبب اهمیت کم بازار این ارز ممکنه هیچ خریداری وجود نداشته باشه که خواهان خرید اون ارز باشند. بنابراین هزاربرابر شدن اون ارز برای شما ارزش آفرین نیست.