رمزپلاس

منظور از آینده پولی چیست

آموزش ارزهای دیجیتال

امروزه صحبت در مورد آینده پولی را زیاد شنیده ایم؟ به راستی آیده پولی معنی دارد؟ اصلا آینده پولی چیست؟ چرا باید در آینده پولی سرمایه گذاری کنیم؟ چه چیزهایی باعث می شود که ما به آینده فکر کنیم آنهم از جنس پولی؟ مگر می شود آینده را پیش بینی کرد که در مورد آینده پولی هم بتوان این کار را انجام داد؟

در این سری از آموزشها، سعی داریم تا به صورت جلسه به جلسه، شما را با آینده پولی آشنا کنیم و مسیرهایی را پیش روی شما قرار دهیم که در این زمینه بتوانید رشد کنید و در زمینه آینده پولی خود سرمایه گذاری کرده و جهش را آغاز کنید.

بدون شک هر دارایی مالی ارزش زمانی خاصی داره و ممکنه در طی زمان ارزش اون کاهش پیدا کنه، بنابراین پول امروز نسبت به پول آینده ارزش بیشتری داره!!؟ واقعا ارزش بیشتری داره؟

شما دلیلش رو میدونید؟ اگه نمیدونید توی ادامه این آموزش، دلیلش رو بهتون میگیم.

یکی از چیزهایی که خیلی زیاد شنیدیم تورم هستش مخصوصا توی این سالهای اخیر که همش گفته شده، تورم افزایش پیدا کرده، پس عاملی که می تونه تاثیر زیادی روی آینده پولی و ارزش پول در زمانهای مختلف بگذاره، همین تورم است. از اونجایی که در طی گذر زمان ارزش پول با توجه به تورم مالی اقتصاد دنیا کاهش پیدا می کنه، بنابراین ارزش سرمایه گذاری امروز برای آینده اهمیت بیشتری پیدا می کنه.

حالا این مفهوم آینده پولی از چه زمانی شکل گرفته و به وجود اومده؟

از سال 2009 با ظهور اولین ارز دیجیتال دنیا به نام بیت کوین بر بستر شبکه بلاکچین دنیای ارزهای دیجیتال شکل گرفت و با توجه به رشد خیره کننده ارزهای دیجیتال طی این سالها نوید بخش آینده ای روشن در این حوزه به وجود آورد، پس همین جا تکلیف خودمون رو مشخص کنیم و اونم اینکه وقتی داریم حرف از آینده پولی میزنیم، داریم در مورد رمزارزها صحبت می کنیم. یعنی اینکه بیاید روی رمزارزها سرمایه گذاری کنید. چون توی همه این جلسات و آموزشها دلایلش رو می بینید و خودتون قانع میشید که دنیای دنیای رمزارزهاست و آینده پولی رو می سازه و اگه ازش غافل شیم ممکنه خیلی انتفاقاتی بیفته که برامون خوشاید نباشه و حسرت بخوریم.

حالا چرا باید روی این نوع پول سرمایه گذاری کنیم؟

چرا که فعالیت این ارزها تنها در حوزه مالی نیست و استفاده های بی شماری از فناوری بلاکچین میشه و هر کجا که نیاز به ثبت و انتقال اطلاعات وجود داشته باشه، در نهایت امنیت می تونیم به تکنولوژی بلاکچین اتکا کنیم. چیزی که باید بدونید و خیلی هم در موردش صحبت شده اینه که حوزه مالی تنها یکی از عملکردهای بی نظیر تکنولوژی بلاکچین است. البته توی آموزشهای بعدی به طور کامل در مورد این تکنلوژی و مزایا و کارهایی که میشه باهاش انجام داد صحبت می کنیم.

با توجه به مزایای بی نظیر ارزهای دیجیتال (آینده پولی) مثل سرعت انتقال، دقت، اطمینان، حذف واسطه هایی چون دولت ها و بانک ها و از همه مهمتر در دسترس همه بودن و در کنترل هیچ کس نبودن می تونیم آینده خوبی رو برای این فناوری جدید دنیای دیجیتال در نظر بگیرم، فناوری که در کنترل مردم هستش نه هیچ کس دیگه ای!!!

شاید سوال پیش بیاد پس کی میاد قیمت ها رو تعیین می کنه، کجا سیاستگذاری میشه، پس چه جوری امنیتش تامین میشه، میخوایم بگیم که همه اینها براساس ماهیت اصلی بازار یعنی عرضه و تقاضا تعیین میشه و هیچ شخص و ارگان و سازمان و بانکی نیمتونه توش دخالت کنه، چیزی که بازار تعیین میکنه و ارائه میده…

البته به همه اینها هم به زودی جوابهای کامل و درست و قانع کننده ای میدیم.

البته اینم بگیم بهتون که مثل همه بازارهای سرمایه گذاری و مالی، سرمایه گذاری و خرید و فروش توی این حوزه رو هم باید با مطالعه انجام داد، تا از ضرر جلوگیری شه. ولی همین جا بگیم که خیلی نترسید، ما توی رمز پلاس تلاش داریم قبل از اینکه افراد اقدام به سرمایه گذاری کنند، آموزشهای لازم رو بدیم، مشاوره بدیم و کمک کنیم تا با دید باز توی این زمینه متخصص شید و بتونید سرمایه گذاری پرسود و با ریسک کمتری داشته باشید.  

 

آینده از آن شماست، اگر امروز با دقت مسیر خودتون رو انتخاب کنید.