رمزپلاس

اتریوم و دوج کوین همکاری می‌کنند؛ دوج تبدیل به جایزه اتر می‌شود؟

خرید ارز دیجیتال دوج کوین و اتریوم

هم‌بنیان‌گذار اتریوم به طور رسمی پیشنهاد همکاری با دوج کوین را مطرح کرد تا برای اولین بار شاهد پیشنهاد رسمی از سوی یک کوین به کوین دیگر، در دنیای ارز دیجیتال باشیم. ویتالیک بوترین در یک جلسه پرسش و پاسخ مهم از تفکر و برنامه‌های خود سخن گفت که در همین مسئله موجب بروز موج هیجاناتی در این باره شد. در این جلسه کلیدی، ژو سو مدیریت شرکت مطرح تری اروز از بوترین پرسید: این برنامه و ایده از کجا می‌آید؟ چه فاکتوری در ارتباط با دوج کوین موجب شده تا نظر شما به این کوین و همکاری با آن در ذهنتان قرار بگیرد؟  این در حالی است که پیش‌تر این مدیرعامل از دوج کوین حسابی تعریف و تمجید کرده بود و آن را ارز دیجیتال بدون ریسکی دانسته بود.

خرید اتریوم

در پاسخ به سوال ژو سو، بوترین در پاسخ به این سوال اظهار داشت: با استناد به اثبات سهام و اثبات کار، امیدوارم دوج توایی این را داشته باشد که با بهره‌گیری از کد اتریوم، به سراغ اثبات سهام بیاید. پیش‌تر بوترین در ماه‌های گذشته در ارتباط با همکاری مهم اتریوم و دوج کوین گفته بود: اگر دوج کوین این قابلیت را داشته باشد که با اتریوم ارتباط بگیرد و افراد این ابزار را در دست داشته باشند که در کمتری زمان ممکن هزاران دوج کوین را معامله نمایند، آنگاه امکانی حاصل خواهد شد که معامله‌گران در کم‌ترین زمان ممکن، با نرخ تراکنش بسیار کم و سرعت فوق العاده، معامله را ترتیب بدهند.

همکاری اتریوم و دوج کوین

در ماه جاری بنیاد دوج کوین به طور رسمی بوترین را به عنوان یکی از اصلی‌ترین مشاورین خود برگزید، فردی که در کنار ایلان ماسک و جارد بیرشال نیز از این پس در کنار دوج کوین به عنوان مشاورین مهم و کلیدی ایفای نقش خواهند کرد. از بوترین پیش‌تر بارها پرسیده شده بود که آیا خلق یک ارز دیجیتال دیگر در دستور کار قرار دارد؟ که بوترین به طور قاطع و رسمی اعلام داشته بود خیر! هرچند که بالاخره مشخص شد بوترین تمایل شدیدی به ادغام اتریوم و دوج کوین در آینده نزدیک دارد و تمرکزش را بر روی این مسئله گذاشته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.