رمزپلاس

ادعای روز؛ قیمت اتریوم می‌تواند منفجر شود!

قیمت اتریوم

قیمت ارز دیجیتال اتریوم مدت‌هاست که تبدیل به سوژه داغ بحث و مناقشه در بازار ارزهای دیجیتال شده و صحبت‌های فراوانی را دربارۀ آیندۀ این رمزارز محبوب به میان آورده است. این ادعا در حالی مطرح می‌شود که بسیاری از کارشاسان بزرگ حوزه ارز دیجیتال، اتریوم را جایگزین و پرچمدار آیندۀ رمزارزها، به جای بیت کوین می‌نامند و همین مسئله موجب بروز دوئل در میان طرفداران پرشمار ارزهای دیجیتال شده است. این بار غول بزرگ خدمات مالی جهان، یعنی شرکت بانکی استاندارد چارتد با حمایت و موضع مثبت دربارۀ اتریوم این ادعا را بیش از پیش قوت بخشیده است.

قیمت اتریوم در آینده

استاندارد چارتد با تکیه بر شاخص‌های تکنیکال مدعی شده که بازار اتریوم آمادگی آن را دارد که جلوتر از ثبت روند صعودی خود، اصلاح قیمتی را به ثبت برساند و و سپس بازار صعودی‌اش را ادامه بدهد. یکی از عوامل بازار صعودی اتریوم، پیاده‌سازی هاردفورک لندن، در بلاکچین اتریوم بوده که موجب آن شده تا اتریوم در کانون توجهات بسیاری از افراد و معامله‌گران قرار بگیرد. طبق ادعا مطروحه از سمت کارشناسان، با احتساب ۲۲۴٫۷۰۰ اتریوم سوزانده شده و ۷٫۵ میلیون توکنی که د رقراردادهای سپرده‌گذاری اتریوم محبوس شده‌اند، شوک عرضه بسیار جنجالی و سرسام‌آوری برای این ارز دیجیتال محبوب در راه خاهد بود.

افزایش قیمت اتریوم نسبت به بیت کوین

شرکت بانکی استاندارد چارتد در ادعای فوق جنجالی خود مدعی شده در صورتی که بیت کوین بتواند ۱۷۵٫۰۰۰ دلار عبور کند، بدون شک قیمت اتریوم تا ۳۵٫۰۰۰ دلار خواهد بود. به زبان ساده‌تر استاندارد چارتد قیمت اتریوم را برای آینده با رشد هزار درصدی محاسبه کرده و خوش بینی بزرگی را نسبت به این ارز دیجیتال دارد. هرچند که باید گفت با تمامی این چشم اندازهای مثبت، در بازۀ زمانی کوتاه، این روند صعودی نمی‌تواند محقق شود. البته که حمایت استاندارد چارتد و خوش بینی این برند به آیندۀ اتریم، می‌تواند آغازگر تحرکات جدیدی در بازار ارز دیجیتال به سود اتریوم شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.