رمزپلاس

بیت کوین و اتریوم به توئیتر پیوستند؛ قابلیت جنجالی رونمایی می‌شود

ارز دیجیتال بیت کوین

توئیتر که اکنون که به خوبی توانسته جای خود را در دل کاربران شبکه‌های اجتماعی باز کند، اکنون به دنبال رونمایی از قابلیتی است که می‌‌تواند این شبکه اجتماعی را با صلابت بیشتر و مزایای جذاب‌تری به مخاطبین معرفی و جذب نماید. طبق اخبار رسمی منتشر شده، توئیتر به دنبال آن است تا در نسخه جدید خود قابلیت‌های ارز دیجیتال را به پروفایل کاربران اضافه کند. طبق اطلاعات به دست آمده، توسعه جدید توئیتر هر کاربری را قادر خواهد کرد تا آدرس بیت کوین و اتریوم خود را به پروفایلش اضافه کند که در صورت رونمایی رسمی از این ماجرا، انقلابی تازه در کاربری شبکه‌های اجتماعی رقم خواهد خورد.

بیشتر بخوانید:

هالیوودی‌ها وارد بازار ارزهای دیجیتال شدند؛ از رپر مشهور تا بوکسور افسانه‌ای

رمزارز قربانی جدید ترامپ؛ موضع عجیب پرزیدنت سابق در قبال ارز دیجیتال

در ادامه این گزارش منتشر شده، به نظر می‌رسد توئیتر خواهان بروزرسانی قابلیت‌های مهمی از Tip Jar لست که در سال جاری رونمایی شد. گفته می‌شود توتئیتر خواهان آن است که سیستم پاداش‌دهی به تولید کنندگان محتوا را با استفاده بیت کوین و اتریوم، از فرمت شبکه لایتنینگ پرداخت کند که خود این ماجرا موجب هجوم تولید کنندگان محتوا و کاربران به شبکه اجتماعی توئیتر برای دریافت پاداش اتریوم و بیت کوین خواهد ساخت. الساندرو پالوزی یکی از مشهورترین توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های موبایل، به تازگی تصویری از قابلیت‌های جدید توئیتر در صفحۀ رسمی خود منتشر کرد که گزینه‌هایی نظیر افزودن آدرس کیف پول اتریوم و بیت کوین را بخش تنظیمات نشان می‌داد.

ارز دیجیتال

از طرفی دیگر جک دورسی مدیرعامل سرشناس توئیتر قبل‌تر اعلام داشته بود، که پاداش‌دهی به تولید کنندگان محتوا از طریق بیت کوین یکی از برنامه‌های مهم وی برای ادغام ارز دیجیتال با شبکه اجتماعی است. همانگونه که مشخص است، دورسی به دنبال پرداخت پاداش از طریق بیت کوین بوده و خیلی تمایلی به استفاده آلت کوین‌ها نظیر اتریوم نداشته است. اما در برنامۀ جدید او به وضوح می‌توان دید که اتریوم در اهداف بزرگش نقشی مهم ایفا می‌کند و باید گفت که یا ناخواسته یا خودخواسته، در ارتباط با اتریوم تغییر موضع داده است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.