رمزپلاس

بیت کوین دست نیافتنی خواهد شد؛ کریسمس متفاوت با طعم ارز دیجیتال!

ارز دیجیتال

این روزها فضای بازار ارز دیجیتال از همیشه متعادل‌تر و منطقی‌تر دنبال می‌شود. همین امر سبب شده تا دورنمای ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین بیشتر از همیشه روشن و در دسترس باشد و بتوان دربارۀ آن اظهار نظر کرد. این اتفاق در حالی رقم می‌خورد که در ماه‌های گذشته شاهد ریزش شدید و سنگین ارزهای دیجیتال، علی الخصوص بیت کوین بودیم تا بسیاری از سرمایه‌گذاران ناامید از آیندۀ این کوین و ارزهای دیجیتال، سرمایۀ خود را از این بازار پر رونق خارج کنند که خوشبختانه اکنون ورق به گونه‌ای دیگر برگشته و سرمایه‌گذاری سنگینی بر روی بیت کوین صورت گرفته و حجم معاملات آن رکورد تازه‌ای را به ثبت رسانده است.

بیشتر بخوانید:

پولکادات چراغ خاموش و پرشتاب به سمت قله حرکت می‌کند

ارز دیجیتال بیت کوین سوال روز؛ بیشترین ذخیرۀ ارزهای دیجیتال در کدام قاره قرار دارد؟

اکنون دورنمای تازه‌ای از سوی پلن بی، خالق مدل انباشت به جریان بیت کوین ارائه شده است که حسابی موجب بروز هیجان در بازار پرتلاطم ارزهای دیجیتال شده و خوشبینی فوق العاده‌ای را نسبت به آیندۀ این ارز دیجیتال ایجاد کرده است! طبق اظهار نظر رسمی پلن بی در صفحۀ رسمی توئیترش، بیت کوین تا کریسمس پیش‌رو رکورد قیمت را درهم خواهد شکست و قیمت ۱۰۰هزار دلاری را به نام خود ثبت خواهد کرد تا دست نیافتنی‌تر از همیشه باقی بماند و عملاً بدل به کوین کلکسیونی، همانند یاقوت در ویترین ارزهای دیجیتال بشود. اتفاقی که قطعاً بزودی موجب هجوم بیشتر سرمایه‌گذاری در این حوزه خواهد شد.

ارز دیجیتال

با تمامی این تفاسیر، هنوز باید صبر کرد و دید که در آیندۀ نزدیک و فرصت چند ماهه تا وعده پلن بی، چه اتفاقی رقم خواهد خورد! چرا که عملاً ماه‌های پیش‌رو دربارۀ ادعای پلن بی بسیار حیاتی خواهند بود؛ قطعاً در این مسیر چند ماهه و بازۀ زمانی پیش رو، صرفاً صعود را نخواهیم دید و ریزش نیز بخشی از این صعود خواهد بود. طبق پیش‌بینی‌های فعلی، حمایت‌ها نیز تاثیر بسزایی در این اتفاق خواهند داشت و باید دید که آیا جرقۀ اصلی در بازار سرمایه خواهد خورد یا توسط یک عامل بیرونی در بازار ارز دیجیتال، تمامی این اما و اگرها تا کمتر از ۴ ماه دیگر مشخص خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.