رمزپلاس

سقوط ۱۳ درصدی کاردانو پس از بروزرسانی شبکه

بروزرسانی کاردانو

شبکه کاردانو پس از انتقادات گسترده بابت عملکردش، تصمیم به بروزرسانی گرفت تا اکوسیستم خود را ارتقاء بدهد و در ارتباط با مسائل ساختار؛ پتانسیل، ایده‌ها، اهداف و… مرتبط با شبکه از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نماید. کاردانو اکنون یک هارد فورک بسیار مهم را پشت سر گذاشته و بروزرسانی آلونزو نیز در شبکه اصلی آن فعال شده است. بدان معنی که کاردانو قادر خواهد بود تا از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نماید و این امکان را به تیم‌ها و پروژه‌های گوناگون بدهد که پروتکل خود را به صورت مستقیم در شبکه کاردانو طراحی نمایند. البته این اتفاق پس از با موفقیت پشت سر گذاشته شدن، با سقوط ۱۳ درصدی بهای این ارز دیجیتال روبرو شد که کمی غیرمنتظره بود.

نکته ارزشمندی که می‌بایست در ارتباط با قراردادهای هوشمند کاردانو در نظر داشته باشید مقولۀ پلوتوس است؛ پلوتوس فریم‌ورکی است که ویژگی پشتیبانی از قراردادهای هوشمند را به لاکچین کاردانو افزوده است؛ قاعدتاً از هسته مرکزی پلوتوس در راستای تعریف پارامترهای نسخه پیشرفته مدل خروجی خرج نشده تراکنش‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرد. اصطلاح دیگر این پارامترها، UTXO است که در اصل، یک مدل حسابداری برای تعریف و ارزش و مدیریت تراکنش‌ها در شبکه ارزهای دیجیتال می‌باشد. تیم توسعه کاردانو این مدل حسابداری را بسیار پیشرفته و خاص در مقایسه با سایر مدل‌های حسابداری دانسته است.

بروزرسانی شبکه کاردانو

مسئلۀ دیگر پس از این بروزرسانی مهم؛ سقوط ارزش‌ بهای کاردانو بود که با ۳۰ سنت سقوط کمی به دور از تصور بود، چرا که انتظار می‌رفت پس از این بروزرسانی شاهد افزایش بهای این ارز دیجیتال باشیم که برخلاف تصورات ۱۳ درصد سقوط را شاهد بودیم تا اتفاقی عجیب رقم بخورد؛ البته کارشناسان حوزه بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که سریعاً این سقوط جبران خواهد شد و صعودی بزرگ برای کاردانو  در پیش خواهد بود. این ارز دیجیتال به عنوان سومین ارز دیجیتال بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود و توانسته محبوبیت زیادی را بدست بیاورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.