رمزپلاس

رمز پلاس

پرسش‌های متداول

رمز پلاس (RamzPlus) یک صرافی آنلاین رمز ارز است که هدف آن سهولت خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال برای کاربران ایرانی است. رمز پلاس می‌کوشد فرایند مبادله انواع رمز ارز را تسهیل کرده و تجربه کاربری امن و فوق‌العاده‌ای را برای مشتریان خود ایجاد کند.

هدف رمز پلاس حضور بلند مدت در بازار رمز ارزها است؛ به همین خاطر تیمی از متخصصان تراز اول و فارغ‌التحصیلان برتر دانشگاه‌های مطرح ایران را جذب کرده است. رمز پلاس می‌کوشد تا انتخاب نخست علاقه‌مندان خرید و فروش رمز ارز در ایران شود؛ از این رو برای حفظ امنیت دارایی کارابران خود زیرساخت‌های به‌روز را با توجه به استانداردهای بین‌المللی این حوزه پیاده‌سازی و اجرا کرده است.

سرمایه اصلی رمز پلاس اعتماد کاربران خود است و با جدیت می‌کوشد تا از این سرمایه ارزشمند حفظ و حراست کند. اولویت اول ما رضایت مشتریان است به همین خاطر می‌کوشیم به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته خدمات با بالاترین کیفیت را به شما ارائه کنیم.

همچنین، علی‌رغم اینکه این بازار در ایران نوپا است و قوانین و مقررات آن در حال شکل‌گیری است، ما به دنبال اخذ مجوزهای لازم هستیم. هنوز در این زمینه خلاء قانونی وجود دارد، به همین خاطر به فعالان این حوزه نماد اعتماد الکترونیکی داده نمی‌شود.

با توجه به اینکه هنوز در زمینه رمز ارزها در ایران قانون مصوب و قطعی وجود ندارد، نماد اعتماد الکترونیک هم برای کسب و کارهای آنلاین این حوزه صادر نمی‌شود. رمز پلاس می‌کوشد در نخستین فرصت پس از تصویب قوانین مربوطه مجوزهای لازم را کسب کند.

برای فعالیت در رمز پلاس و خرید/فروش انواع رمز ارز لازم است تا در سایت ثبت نام کنید. برای شروع کار به صفحه ثبت نام بروید. برای ثبت نام نیاز به وارد کردن نام کاربری دلخواه، یک نشانی ایمیل و کلمه‌عبور است. بعد از پر کردن فرم ثبت نام و ارسال آن، یک ایمیل خوش‌آمدگویی برای شما ارسال می‌شود که حاوی یک لینک منحصر به فرد است، باید روی لینک کلیک کنید تا نشانی ایمیل شما تایید شود.

بله. برای انجام هرگونه خرید/فروش رمز ارز لازم است تا هویت کاربر توسط کارشناس‌های مربوطه تایید شود.

هرچند هنوز قوانین بازار رمز ارزها در ایران شکل نگرفته است اما بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا و برای رعایت مقررات مبارزه با پولشویی، لازم است تا شناخت کاملی از مشتریان (یا همان KYC) وجود داشته باشد.

احراز هویت با مدارکی که کاربران ارائه می‌کنند صورت می‌گیرد. برای پیشگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی لازم است تا همه کاربرانی که می‌خواهند در رمز پلاس خرید/فروش رمز ارز کنند مدارک هویتی خود را در اختیار کارشناس‌های ما قرار دهند.

بدیهی است، این مدارک صرفاً برای تضمین امنیت معاملات رمز ارزها و جلوگیری از هرگونه ورود پول‌های کثیف و غیرقانونی به رمز پلاس صورت می‌گیرد. این ساز و کار در نهایت تضمین کننده سلامت سایت ما و کل اکوسیستم رمز ارزها در ایران است.

مدارک شما در محل امنی در رمز پلاس نگهداری می‌شود و در برابر هرگونه حمله یا سرقت تحت تدابیر شدید امنیتی است. این مدارک تنها با ارائه دستور قضایی در اختیار مقامات ذی‌ربط قرار می‌گیرد.

راه‌های ارتباطی متعددی برای تماس با رمز پلاس پیش‌بینی شده است. جزئیات بیشتر را در صفحه تماس با ما مشاهده فرمایید.

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

اگر پاسخی برای پرسش خود پیدا نکردید می‌توانید با ما در ارتباط باشید یا در محیط کاربری خود تیکت بگذارید تا همکاران بخش پشتیبانی پاسخ‌تان را بدهند.