رمزپلاس

توکن‌های برتر هفتۀ گذشته را بشناسید

طبق آخرین آمار به جا مانده از هفتۀ گذشته و دیتاهای بازار ارزهای دیجیتال، در ۷ روز گذشته برخی از ارزهای دیجیتال، با توجه به حوزه فعالیت ویژه خود، عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستند مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار قرار بگیرند. در همین حوزه نیز گروهی از توکن‌ها توانستند نسبت به سایر توکن‌ها، بازدهی بسیار خوبی داشتند که در ادامه این مطلب به چگونگی عملکرد آنها و پروژه‌های فعال در توکن‌های برتر این حوزه خواهیم پرداخت. شاید به جرات بتوان گفت هفتۀ گذشته آغاز خیزش بزرگی برای توکن‌های برتر بازار ارزهای دیجیتال بود تا نگاه‌های بیشتری به این عرصه معطوف شود و مورد بررسی بسیاری از تحلیلگران قرار بگیرد.

لیست توکن‌های برتر

در رتبه نخست، دسته توکن مرتبط با پلتفرم‌های ارائه دهنده قراردادهای بدون سررسید در ۷ روز گذشته عملکردی فوق العاده از خود برجای گذاشت و ارزش بازار آنها نزدیک به ۸۸ درصد رشد کرد. این گروه از پروتکل‌های ایجاد شده که قراردادهای آنی بدون سررسید غیرمتمرکز را ارائه می‌دهد. عملکرد این گروه همانند معاملات آنی صرافی‌های غیرمتمرکز است. در رتبه دوم توکن‌‌های ریبیس قرار گرفته‌اند، این گروه مرتبط به دسته پرتعدادی از پروژه‌های با ارزش بازار کوچک است که در تلاش است تا قیمت یک توکن را با تنظیم میزان عرضه آن ثبات نگه دارد. ارزش بازار توکن‌های ریبیس در هفتۀ گذشته ۳۸ درصد رشد داشت. در رتبه سوم این لیست توکن‌های اکوسیستم اولنچ ایستاده است که به سرعت هرچه تمام‌تر در حال رشد در بازار است. ارزش بازار توکن‌های اکوسیستم اولنچ چیزی نزدیک به ۳۳ درصد رشد داشته است.

بیشتر بخوانید:

بیت کوین بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰هزار دلار می‌رسد؟

گزارش روز؛ پرسودترین ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۱ را بشناسید

گوگل رسماً وارد بازار توکن‌های غیرمثلی شد

در رتبه بعدی یعنی رتبه چهارم این لیست، توکن‌های فعال در حوزه صنعت موسیقی با ۳۱ درصد رشد در ارزش بازار ایستاده است. این دسته‌بندی ارزشمند برخوردار از توکنی به نام اودیوس است که به نوعی توکن حاکمیتی در پروتکل بخش موسیقی غیرمتمرکزی با همین نام است. در رتبه پنجم توکن‌های سهام گذاری در نسخه دوم اتریوم قرار گرفته است. این دسته شامل توکن‌هایی است که به کاربران این قابلیت را می‌دهد تا ضمن گردآوری سرمایه سایر افراد، بتوانند در نسخه دوم اتریوم سهام‌گذاری نمایند و از شبکه پاداش بگیرند. در کل ارزش بازار توکن‌های سهام‌گذاری در نسخه دوم اتریوم در هفتۀ گذشته ۲۰ درصد رشد را ثبت کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.