رمزپلاس

گزارش روز؛ پرسودترین ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۱ را بشناسید

بازار ارزهای دیجیتال در یکسال اخیر تحت احاطه پرسودترین ارزهای دیجیتال بوده و به سرمایه‌گذاران باهوش و توانمند کمک کرده تا سرمایه اولیه خود را تا ده‌ها برابر افزایش بدهند و عملاً تبدیل به سکوی پرتاب بسیاری شده‌ است. شاید باور نکردنی باشد اما اگر شما در ابتدای سال میلادی، یعنی دی ماه گذشته، فردی یک هزار دلار سولانا خریداری می‌کرد، اکنون بالغ بر ۱۳۰ هزار دلار سرمایه داشت! این بدان معناست که ارز دیجیتال سولانا در کمتر از ۹ ماه به رشد باورنکردنی ۱۳۰برابری دست پیدا کرده و سود حاصله از این رشد به جیب افرادی رفته که بر روی این ارز دیجیتال نوظهور سرمایه‌گذاری کرده‌اند. این واقعیت را هم نمی‌توان کتمان کرد که سوددهی بازار ارزهای دیجیتال با اما و اگرهای فراوانی روبرو است، اما به هرشکل افراد بسیاری هستند که از این بازار پر تب و تاب سودهای کلانی را دریافت کرده‌اند.

 

تکنولوژی یا صنعت ارزهای دیجیتال اکنون پربازده‌ترین صنعت فعلی جهان ماست، صنعتی که در سپتامبر گذشته بازاری به ارزش ۳۰۰ میلیارد دلار داشت و در سپتامبر جاری به ارزش بیش از ۲ تریلیون دلار رسیده است! خود این اعداد و ارقام گویای آن است که بازار ارزهای دیجیتال به شدت در حال رشد و حجم غیرقابل باوری از سرمایه در این بازار در حال چرخش است. به طور مثال ارز برتر بازار یعنی بیت کوین، بهای آن از ۶۰ هزار دلار عبور کرد و ارزش بازارش از ۱ تریلیون دلار عبور کرد که پس از سقوط آن، بسیاری از آلت کوین‌ها موفق به ثبت رکورد تاریخی خود شدند. از سولانا گرفته تا فانتوم و پالیگان، ترا، کاردانو و.. بدل به بهترین ارزهای دیجیتال نوپا برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱ شده‌اند که در ادامه به لیست پرسودترین ارزهای دیجیتال خواهیم پرداخت.

لیست پرسودترین ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱:

۱_ سولانا

۲_ فانتوم

۳_ پالیگان

۴_ لونا

۵_ آدا

۶_ آواکس

۷_ بایننس کوین

۸_ نیر

۹_ اتریوم

پرسودترین ارزهای دیجیتال سال 2021

کافیست بدانید که بهای اتریوم در ابتدای سال جاری فقط ۷۰۰ دلار بود، اما با رونمایی از قابلیت میزبانی بلاکچین اتریوم از پروژه‌های حوزه دیفای و NFT و تعداد بسیاری از استیبل کوین‌های بازار هم بستر این بلاک چین، باعث شد تا صعودی باورنکردنی نصیب این ارز دیجیتال شود و یکی از ارزهای دیجیتال پرسود و لذیذ برای سرمایه‌گذاری از سوی سرمایه‌گذاران باشد. بیاید با آمار و ارقام این به سوددهی باورنکردنی بازار ارزهای دیجیتال را مورد بررسی قرار بدهیم؛ شما اگر در ابتدای ژانویه سال جاری فقط هزار دلار اتریوم خرید می‌کردید، اکنون پول شما ۴ برابر شده بود؛ اگر این هزار دلار را بایننس کوین خرید می‌کردید پولتان یازده برابر یعنی ۱۱هزار دلار می‌شد؛ اگر کاردانو می‌خریدید امروز ۱۴هزار دلار می‌داشتید و اگر روی به پالیگان می‌آوردید در همین لحظه ۸ هزار دلار می‌داشتید! تمام این‌ها را کنار بگذارید! اگر این هزار دلار را سولانا یا فانتوم می‌خریدید امروز مالک بیشتر از ۱۰۰هزار دلار بودید!

 

مطالب پیشنهادی: 

انتشار تصویر یک سگ از ایلان ماسک، برابر شد با رشد ۱۰۰ درصدی فلوکی اینو!

تحلیل روز؛ پایان بازار رو به سقوط بیت کوین

وضعیت ارزهای دیجیتال در ایران تکلیف ارزهای دیجیتال در ایران، تا پیش از پایان سال روشن می‌شود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.