رمزپلاس

هالیوودی‌ها وارد بازار ارزهای دیجیتال شدند؛ از رپر مشهور تا بوکسور افسانه‌ای

مایک تایسون و فیفتی سنت

ارزهای دیجیتال این روزها به تمامی عرصه‌های ممکن جهانی ورود کرده‌اند و دست برقضا واکنش‌های مثبت فراوانی را نیز داشته‌اند تا سایر عرصه‌های ممکن نیز به دنبال این احساس مثبت استقبال خوبی را از ارزهای دیجیتال داشته باشند. اکنون هالیوود نیز استقبال خوبی از بازار ارزهای دیجیتال داشته و این صنعت پر رونق نیز رفته رفته تبدیل به جولانگاه بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد. در تایید این ماجرا، بسیاری از سوپراستارهای هالیوود اعلام رسمی خود را به دنیای ارزهای دیجیتال اعلام داشته‌اند و باعث شده‌اند تا هواداران آنها نیز به حضور در این عرصه ترغیب شوند. یکی از عمده دلایل این اتفاق سود بالای حاصل از حضور در بازار ارزهای دیجیتال است که هیچ ستاره‌ای نمی‌خواهد آن را از دست بدهد.

بیشتر بخوانید:

رمزارز قربانی جدید ترامپ؛ موضع عجیب پرزیدنت سابق در قبال ارز دیجیتال

 بازار ارز دیجیتال از شرایط احساسی خارج شد؛ وضعیت کنونی خنثی است

در اتفاقی جالب، ریس ویترسپون بازیگر مشهور هالیوود حمایت خود را ارزهای دیجیتال و ورود به این بازار پررونق رسما اعلام کرده بود. این بازیگر سرشناس که برنده دو عنوان اسکار و ۸ عنوان گلدن گلوب بوده، در توئیترش رسماً اعلام داشت که اولین خریدش در ارزهای دیجیتال اتریوم بوده و با اشتیاق این عرصه را دنبال خواهد کرد. پس از این نیز لوگان پاول در توئیتر به ویترسپون پیشنهاد داد تا وارد دنیای NFT شود که همین امر نیز با واکنش‌های مثبتی روبرو شد. اما این تمام ماجرا نیست.

فیفتی سنت و مایک تایسون

پس از ویترسپون، مایک تایسون افسانه‌ای بوکسور مشهور و محبوب سابق دنیای ورش نیز از بازار ارزهای دیجیتال حمایت کرده بود و آن را بسیار شگفت انگیز خوانده بود تا پیوندی تازه میان ارزهای دیجیتال با دنیای ورزش نیز برقرار شود. به دنبال مایک تایسون، فیفتی سنت رپر جنجالی و پرهوادار هالیوودی، از دارایی‌های خود به صورت بیت کوین پرده‌برداری کرده بود. جالب اینجاست که بدانید فیفتی سنت برای فروش آلبوم مشهور جاه‌طلبی‌های وحشی، از بیت کوین و درگاه پرداخت آن استفاده کرده بود. این رپر جنجالی، در سال ۲۰۱۴ رقم ۶۶۲ هزار دلار بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرد که تا پایان سال ۲۰۱۸ سرمایه او به ۸ میلیون دلار ارتقاء یافته بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.