رمزپلاس

دعوت از دوستان

1: شما در رمزپلاس می‌توانید به غیر از کسب درآمد از طریق معاملات، به واسطه دعوت از دوستان خود و با توجه به حجم معاملات آنان نیز کسب درآمد کنید. برای این مورد از صفحه اصلی پنل کاربری خود در رمزپلاس، گزینه معرفی دوستان را انتخاب کنید.

2: در صفحه باز شده، شما لینکی را مشاهده می‌کنید که این کد اختصاصی شما برای دعوت از دوستان است. با کپی کردن و ارسال این لینک از طریق هر پلتفرم ارتباطی، می‌توانید افراد جدیدی را به مجموعه خود اضافه کنید. کافی است آنها از طریق آن لینک ثبت نام خود را انجام دهند.

3: در پایین کادر لینک اختصاصی شما، راه های دیگری نیز در نظر گرفته ایم. شما با نوشتن آدرس ایمیل دوستانتان در کادر مربوطه و زدن دکمه ارسال می‌توانید از طریق پنل ایمیل رمزپلاس لینک دعوت را با نام خود برایشان ارسال کنید.کافی است آنها بر روی لینک زده و ثبت نام خود را از آن طریق انجام دهند.

4: همچنین می‌توانید با انتخاب گزینه پیام کوتاه و نوشتن شماره تلفن همراه مقصد این لینک را از طریق سامانه پیامکی رمزپلاس برای دوستانتان ارسال کنید. پیامی حاوی نام شما و لینک ثبت نام برای آنها ارسال خواهد شد. کافی است آنها بر روی لینک زده و ثبت نام خود را از آن طریق انجام دهند.

5: در ضمن در این صفحه می‌توانید تمامی مجموعه افرادی را که از طریق شما ثبت نام کرده اند، ببینید. این اطلاعات شامل: نام و نام خانوادگی آنها و همچنین تاریخ عضویت در رمزپلاس است.

توجه داشته باشید که مادامی که این افراد در رمزپلاس معامله کنند، 30% از کارمزد تمامی معاملات آنان به شما تعلق خواهد گرفت.