رمزپلاس

چشم‌های ملانیا ترامپ، در بازار داغ ارزهای دیجیتال

در روزهایی که همچنان صعود و سقوط ارزهای دیجیتال در کانون توجهات قرار دارد، حوزه NFT نیز کار خود را چراغ خاموش به پیش می‌برد و همچنان به پیش می‌تازد. این صنعت پر رونق ضمن ادامه به پیشرفت خود، روزانه به تعداد هنرمندان و ورزشکاران و افراد مشهور مشوق خود می‌افزاید و لحظه به لحظه بر تعداد علاقمندان به این حوزه افزوده می‌شود. در تازه‌ترین و جالب‌ترین اتفاق رقم خورده، ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ نیز علاقمند به سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهایی دیجیتال و NFT شده است.

پلتفرم ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ همسر نخست ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا رسماً پلتفرم NFT خود را راه‌اندازی کرده که اولین مجموعه دیجیتالی آن تحت عنوان نگاه ملانیا منتشر شده و تا پایان ماه جاری به فروش خواهد رسید. نگاه ملانیا که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید یک اثر هنری با نسخه محدود و با قیمت یک سولانا در حدود 150 دلار است که همراه با صدای ضبط شده ملانیا ترامپ به فروش خواهد رسید. این پلتفرم اختصاصی از پروتکل بلاکچین سولانا بهره می‌برد و توسط Parler که یک شبکه اجتماعی است پشتیبانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

شیبا زمین گیر شد

طبق اعلام رسمی وبسایت ملانیا ترامپ، بخشی از این درآمد، از سوی مجموعه NFT ملانیا به سیستم پرورش و مراقبت و آموزش کودکان اختصاص خواهد یافت. البته گفتنی است که این وبسایت هنوز رسما اعلام نداشته که چه میزان از عواید حاصل از این فروش برای این امر اختصاص بیابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.