رمزپلاس

پولکادات چراغ خاموش و پرشتاب به سمت قله حرکت می‌کند

ارز دیجیتال پولکادات

برخلاف باور عمومی و روند سایر ارزهای دیجیتال برند و مشهور، این روزها بیش از پیش از ارزهای ناشناخته می‌شنویم، کوین‌هایی که در گذشته اسم و رسمی را نداشتند، اما اکنون برای خود آوازه‌ای دست و پا کرده و با شتاب به سوی قله بازار ارزهای دیجیتال، در حال حرکت می‌باشند. اکنون پولکادات در لیست ۱۰ کوین برتر بازار جهانی قرار دارد و این فرصت برای پولکادات حاصل شده تا به صعود خود به همین منوال ادامه بدهد. افزوده شدن به حجم معاملات بازار و هجوم سرمایه‌گذاران برای ورود به این عرصه و همچنین خروجی موفق کوساما در روزهای گذشته، امیدها را برای رکوردشکنی سقف قیمت پولکادات قریب الوقوع کرده است.

در روزهایی که لندن اتریوم خیلی نتوانست نقش مثبتی را برای رفع ایرادهایی مانند اشباع شبکه و کارمزدهای سنگین داشته باشد، پولکادات بهترین بهره ممکن را از این فرصت حاصل شده بدست آورد تا بتواند سهم بسیار بیشتری را نسبت به گذشته در بازار دریافت نماید. هرچند که پولکادات همانند سولانا جهش سنگینی نداشت، اما رشد قابل قبول این کوین باعث شد پروژه‌های فعال بر روی این شبکه به ارقامی سرسام آور برسند، پروژه‌هایی که هدفمند و به دنبال دریافت یک اسلات بر روی شبکه می‌باشند تا سریعاً فعالیت خود را شروع نمایند. همچنین دیگر نقطه قوت پولکادات، افزایش مثال زدنی حجم معاملات آن است که می‌تواند به تنهایی باعث رشد صعودی قیمت آن باشد. به طرزی که در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملات تا حدی سنگین بوده که از سقوط ماه مه آن گزارشی اینچنین مثبت حاصل نشده است.

ارز دیجیتال

طبق گزارشات رسمی؛ در روز گذشته حجم معاملات پولکادات ۳۰۰ درصد افزایش داشت و این رکوردی جدید برای این ارز دیجیتال است. در ۲۴ ساعت گذشته با پشت سر گذاشتن رقم ۵٫۴۱ میلیارد دلار معامله توسط پولکادات، این ارز مجازی شدیداً مورد توجه قرار گرفت تا در صورت حمایت بیشتر، شاهد رکورد شکنی قیمت آن طی روزهای آینده یا حتی ساعت آتی باشیم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.