رمزپلاس

سولانا رکورد شکست؛ میزان بازدهی هفتگی اوج گرفت

ارز دیجیتال Solana

در هفته رو به اتمام فعلی، می‌توان گفت که ساعات خوبی برای ارزهای دیجیتال رقم خورد و اغلب این رمزارزها با صعود و رشد همراه بودند. بیش از تمامی این ارزهای دیجیتال، در این هفته ارز دیجیتال سولانا بهترین روزهای خود را سپری کرد و توانست رکوردهای تازه‌ای را از خود به ثبت برساند و در کانون توجهات قرار بگیرد. تنها در ۲۴ ساعت گذشته رمزارز سولانا با ثبت ۳۵ درصد رشد توانست شبی فوق العاده را رقم زد تا رکوردی جدید و خارق العاده توسط این کوین در بازار ارز دیجیتال به ثبت برسد. اما مسئلۀ بسیار جالب و جنجالی در ارتباط با سولانا میزان بازدهی در ۷ روز گذشته است که حسابی گرد و خاک به پاک کرده است.

ارز دیجیتال

طبق اعداد و ارقام و آمار به ثبت رسیده توسط سولانا، میزان بازدهی این کوین در ۷ روز گذشته به ۷۱ درصد رسیده است که رقمی بسیار مثبت و خوش آتیه در بازار ارز دیجیتال محسوب می‌شود. اکنون سولانا با ارزشی بالغ بر ۵۵ میلیارد دلار در بازار، رتبه هفتم مارکت کپ را به نام خود ثبت کرده و و در محدوده ۱۹۱ دلار، در حال معامله می‌باشد. این صعود و رشد ثبت شده برای سولانا تاریخی به حساب می‌آید که به لطف صعود هفته جاری، رکورد و سقف تاریخی ۱۵۰ دلاری‌اش را شکست. جالب است بدانید که سولانا در میانه‌های ماه آگوست وارد دوئل ۱۰ ارز دیجیتال برتر دنیا شد و از آن لحظه تا به کنون این روند صعودی ادامه داشته و حتی توانسته جایگاه دوج کوین را نیز تسخیر کند، چرا که تا پیش از این دوج کوین در رتبه هفتم مارکت کپ بازار ارز دیجیتال قرار داشت.

ارز دیجیتال

ارز دیجیتال سولانا بنا به دلایلی نظیر: سرعت بالا در تراکنش، مشهور به قاتل اتریوم شده و به طور دقیق سرعت تراکنش آن ۶۰۰۰ برابر نسبت به اتریوم و همچنین ۴۰ برابر بیشتر نسبت به ویزا، بیشتر است. شبکه این رمزارز از NFTها نیز رسماً پشتیبانی کرده و می‌کند. آنها از زمان راه‌اندازی مجموعه NFT در همان میانه‌های ماه آگوست هزار توکن غیرقابل معاوضه را تنها در ۸ دقیقه به فروش رساندند. پیش‌تر سرپرست گروه تحقیقات بازار AAX در نشستی مطبوعاتی با فورکست گفته بود که توکن‌های پشتیبانی شده توسط سولانا عملکرد عجیب و فوق العاده‌ای داشته‌اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.