رمزپلاس

وضعیت تاریخی ارز دیجیتال در صرافی‌ها؛ استیبل کوین‌ها رکورد شکستند!

استیبل کوین

پس از آنکه فضای احساسی موجود بر بازار ارز دیجیتال فروکش کرد و دوباره شاهد صعود چشمگیر بهای کوین‌ها در بازار ارز دیجیتال بودیم، فضای ارزهای دیجیتال رفته رفته مثبت‌تر و منطقی‌تر دنبال شد تا با تثبیت قیمت بسیاری از کوین‌های کلیدی، این عرصه شاهد داد و ستد پرفشار و پرتعداد کاربران بود تا به دنبال آن نیز رکورد موجودی صرافی‌ها در ارتباط با موجودی استیبل کوین‌ها شکسته شود و اعداد ارقامی تازه در حوزه صرافی‌ها جابجا شود. البته که این رکورد قطعاً با توجه به پیش‌بینی‌های کارشناسان زمان زیادی پابرجا نخواهد ماند و در صورتی که بازهم فضای بازار ارزهای دیجیتال مثبت باشد و شاهد صعود ارزش کوین‌ها باشیم، این رکورد ارتقاء خواهد یافت.

استیبل کوین

طبق اعلام رسمی کی یانگ جو مدیرعامل مشهور شرکت تحلیل درون زنجیره‌ای کریپتوکوانت در صفحه توئیتر، در روزهای اخیر نزدیک به ۲ میلیارد دلار استیبل کوین وارد صرافی‌ ارزهای دیجیتال شده است. طبق این گزارش رسمی و آماری، این حجم ورود استیبل کوین‌ها به صرافی‌ها بی‌سابقه بوده و در طول تاریخ ارزهای دیجیتال، یک رکورد بزرگ محسوب می‌شود؛ چرا که اکنون چیزی نزدیک به ۱۹٫۲۲ میلیون دلار استیبل کوین به طور رسمی در صرافی‌ها نگهداری می‌شود. در ادامه این گزارش آمده است که با توجه به حجم سنگین استیبل کوین‌ها در صرافی‌ها، یقیناً مسیری صعودی در بلند مدت، در انتظار بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال خواهد بود.

استیبل کوین

استیبل کوین‌ یکی از ابزارهای کلیدی معامله‌گران در حوزه سرمایه‌گذاری می‌باشد. در صورتی که حجمی از این سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال همانند: بیت کوین و تتر و اتریوم و… شود، به احتمال بسیار زیاد بهای این ارزهای دیجیتال به شدت افزایش خواهد یافت. البته یانگ جو مدیرعامل کریپتوکوانت این فرضیه را هم مطرح کرده که ورود این حجم سنگین از استیبل کوین‌ها به صرافی‌ها می‌تواند نشانه‌ای برای سقوط آزاد در بازار ارز دیجیتال باشد؛ زیرا بسیاری از معامله‌گران می‌توانند قبل از سقوط و ریزش ارزهای دیجیتال، در اندیشه دریافت سود باشند. جالب است بدانید تا اواخر بهمن ماه یعنی ماه ژانویه، فقط ۴٫۱۹ میلیون دلار استیبل کوین در صرافی‌ها پیدا می‌شد، اما اکنون رشد ۵ برابری موجودی صرافی‌ها باعث شده تا موجودی آنها به بیش از ۱۹٫۲۲ میلیون دلار برسد که رکوردی خارق العاده و بی‌سابقه به حساب می‌آید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.