رمزپلاس

این نشانه‌‌ها را برای صعود شیبا، جدی بگیرید

فاز انباشت جدید آلت کوین شیبا

شیبا، آلت کوین محبوبی که همواره خبرساز و جنجالی ظاهر شده است، با رشد قابل و قبول و چشمگیرش در سال 2021 ثابت کرد، برای رسیدن به قله‌های بعدی نیز بسیار مصمم است. البته که بسیاری از معامله‌گران تالارهای معاملاتی، هنوز هم بر این باورند که این آلت کوین، یک شت کوین است و آن را در زمره آلت کوین‌ها نمی‌دانند. اکنون پس از پشت سر گذاشتن این مسیر سخت و شگفت‌انگیر و در دوره نه‌چندان رضایت بخش فعلی بازار ارزهای دیجیتال، شیبا وارد فاز تازه‌ای به نام فاز انباشت شده است، اتفاقی که هرگاه رقم خورده، پس از آن یک موج تازه‌ای در راستای صعود شکل گرفته است. همانند اتفاقی که این روزها برای این آلت کوین رقم خورده است.

بیشتر بخوانید:

ادعای جنجالی؛ سقوط بیت کوین در راه است؟

بیت کوین ناجی جنگ‌زده‌ها خواهد شد؟

از طرفی دیگر رقابت جذاب دوج کوین با شیبا توانسته به تالارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، زیبایی دو چندانی ببخشد و در پایان دوره کنونی پیروزی را در این دوئل به شیبا ببخشد و در جدول 10 ارز دیجیتال برتر بازار، رتبه‌ای دست نیافتنی‌تر از همیشه کسب نماید. سوای بر این تفاسیر، پروژه جدید شیبا تحت عنوان شیبرس پتانسیل آن را دارد که روزهای نزولی این آلت کوین را پایان ببخشد و تبدیل به یک برگ برنده در برابر دوج شود. از طرفی دیگر نظریۀ اقتصاد می‌گوید: پس از هر موج صعودی، احتمالا فاز انباشت وجود خواهد داشت که در این فاز بهای دارایی عنوان شده دچار تغییرات نخواهد شد و برای مدتی در وضعیت به اصطلاح رنج قرار خواهد گرفت.

سرمایه‌گذاری نهنگ‌ها بر روی شیبا

معمولا فاز انباشت، ایده‌آل‌ترین شرایط را برای خریداران و آمادگی مورد نظر جهت صعود پیش رو، ایجاد خواهد کرد. در این وهله بسیاری از نهنگ‌ها و معامله‌گران پا به عرصه می‌گذارند و با ثبت خریدهای سنگین و بزرگ، به انتظار صعود می‌نشینند. بر اساس داده‌های بدست آمده در این روزها و اندیکاتورهای گوناگون، شیبا در فاز انباشت قرار دارد و باید آماده حضور نهنگ‌ها و ثبت خریدهای بزرگ باشیم.