رمزپلاس

ادعای تحلیلگر مشهور: انفجار بیت کوین بسیار نزدیک است

رشد بیت کوین

آلسیو راستانی ، تحلیل‌گر بازار ارزهای دیجیتال و معامله‌گر مطرح، می‌گوید بیت کوین مسیر صعودی خود را به سمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار در چند ماه آینده به پایان خواهد رساند. به گزارش کوین تلگراف، آلسیو راستانی تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و معامله‌گر، معتقد است بیت کوین در حال ورود به مرحله نهایی بازار صعودی فعلی است که ارز دیجیتال برتر بازار را به هدف ۱۰۰,۰۰۰ دلار سوق خواهد داد. برای توضیح این پیش‌بینی، راستانی به نظریه موج الیوت اشاره کرد که روندهای صعودی قیمت را به ۵ موج تقسیم می‌کند. راستانی معتقد است بیت کوین وارد موج نهایی روند صعودی‌ شده‌ است. به‌گفته وی، این موج که ابتدای سال ۲۰۱۹ آغاز شده، سال آینده به اوج خودش می‌رسد. راستانی گفت: وقتی حرکت این ۵ موج به پایان برسد، من انتظار یک بازار نزولی را دارم.

بیشتر بخوانید:

موضع ولادمیر پوتین در قبال ارزهای دیجیتال چیست؟

عرضه ارز دیجیتال ملی رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: ارز دیجیتال ملی به صورت آزمایشی عرضه می‌شود

راستانی با استناد به تحقیقات جیسون گوپفرت ، کارشناس حوزه مالی رفتاری، پیش‌بینی کرد که بازار نزولی بعدی بیت کوین ممکن است با روند نزولی گسترده‌تر در بازارهای سنتی همزمان شود که می‌تواند در چند سال آینده اتفاق بیفتد. راستانی اشاره کرد که اصلاح بازار سهام می‌تواند تأثیر منفی بر بیت کوین بگذارد، چراکه بازار سهام و بیت کوین هر دو دارایی‌های پرریسکی هستند. این تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال افزود: وقتی تمایل به ریسک وجود دارد، هر دو بازار صعودی می‌شود، اما زمانی که تمایل کمی به ریسک وجود دارد این بازارها نزولی می‌شوند.

بیت کوین

بازار بیت کوین در این روزها بسیار خوب و رو به صعود به کار خود ادامه می‌دهد و نظرات بسیار مثبت و موفقی را از خود به ثبت رسانده است و موج مثبتی از خوشبینی‌ها برای رسیدن بیت کوین به بهای بالای ۱۰۰هزار دلار ایجاد شده که با حمایت‌های گسترده آتی این اتفاق بسیار محتمل خواهد بود. البته که تصمیمات ماه‌های آتی سه کشور آمریکا و چین و روسیه نیز تاثیر مستقیمی بر این ماجرا خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.