رمزپلاس

نخستین صندوق قابل معامله، در بورس بیت کوین آمریکا، عرضه شد

بیت کوین

بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان ساعت ۱۷ روز گذشته به وقت تهران و ۹:۳۰ صبح به وقت نیویورک، اولین صندوق قابل معامله در بورس بیت کویت تاریخ آمریکا از سوی شرکت پرو سیرز ارائه شد تا شاهد شکستن قیمت تاریخی بیت کوین باشیم و بهای آن نزدیک به ۶۴ هزار دلار برسد و قیمت سهام این شرکت نیز به یکباره دچار افت و خیز فراوانی شود و موج بسیار قدرتمندی از نگاه‌ها و خوشبینی‌ها به سمت و سوی آینده ارزهای دیجیتال در ایالات متحده آمریکا روانه شود. پیش‌تر پشبینی‌های فراوانی از رسیدن ارزش بیت کوین تا پایان سال میلادی به بهای ۱۰۰هزار دلار مطرح می‌شد.

بیشتر بخوانید:

بدون هیچگونه کارمزدی، NFT بسازید!

ادعای تحلیلگر مشهور: انفجار بیت کوین بسیار نزدیک است

از نخستین لحظات بازگشایی بازار، قیمت هر سهم از ETF بیت کوین شرکت پروشیرز نزدیک به ۴۲٫۰۹ دلار رسیده بود که با سقوط ابتدایی، به ۴۱ دلار نیز رسید و دوباره به ارزش اولیه خود و بالاتر نیز رسید و اکنون با قیمتی نزیدم به ۴۱٫۰۵ دلار هر سهم این شرکت معامله می‌شود. در شرایطی که کشورهای برتر جهان در حوزه اقتصاد و تکنولوژی خیلی سیاست روشنی در قابل ارزهای دیجیتال نداشته‌اند، این آمریکا بوده است که تا به این لحظه با پیشی گرفتن از سایر رقبا، تبدیل به پناهگاه بزرگ ارزهای دیجیتال و خانه امن بیت کوین شده است.

بیت کوین

رفته رفته به نظر می‌رسد که پیش‌بینی‌ها دربارۀ آیندۀ بزرگ و دست نیافتنی بیت کوین در حال وقوع است و اگر همین روند ادامه داشته باشد، باید انتظار سه رقمی شدن ارزش آن را بکشیم. اتفاقی که بدون شک بر روی سایر ارزهای دیجیتال نیز تاثیر خواهد گذاشت و موجب صعود سایر رقبای این ارز دیجیتال خواهد شد. در وهلۀ کنونی همانند گذشته، تثبیت بهای بیت کوین بر مرز ۶۴ هزار دلار نیازمند حمایت گسترده است تا این ارز دیجیتال خود را مهیای جهشی بسیار بزرگ‌تر کند و پله‌ای دیگر به هدف بزرگ و نهایی خود، یعنی ۱۰۰هزار دلاری شد نزدیک شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.