رمزپلاس

خیز بلند نهنگ‌ها به سوی شیبا

شیبا

میم کوین شیبا اینو همچنان یکی از انتخاب‌های اصلی برای سرمایه‌گذاری در دنیای کریپتو است. به گزارش وب سایت بیت‌کوینیست، علی‌رغم اینکه شیبا کاربرد زیادی ندارد، اما توانسته است میلیون‌ها سرمایه‌گذار کوچک و بزرگ را به خود جذب کند که همچنان به سرمایه‌گذاری در این دارایی دیجیتال ادامه می‌دهند. این موضوع به شیبا کمک کرده که با وجود افت اخیر، همچنان در بازار باقی بماند. دو هفته پیش بود که توکن صرافی FTX، جایگاه محبوب‌ترین ارز دیجیتال در میان نهنگ‌های اتریوم را از این میم کوین ربود و این میم کوین به رده دوم سقوط کرد.

بیشتر بخوانید:

بیت کوین دوباره رکورد خواهد شکست؟

بیبی دوج و فوتبال آلمان، پیوندی تازه برای فوتبالی‌ها

با این حال، با بهبود قیمت ارزهای دیجیتال و ثبت رشد ۴۰ درصدی در یک روز، نهنگ‌های اتریوم دوباره به سمت این میم کوین محبوب بازگشته‌اند. داده‌های پلتفرم ویل استیتس نشان می‌دهند که هزار کیف پول برتر اتریوم بر اساس ETHهای هولدشده، ذخایر شیبا خود افزایش داده‌اند. طبق گزارش‌ها، این نهنگ‌ها در حال حاضر حدود ۱،۷۱۳،۶۱۹ دلار شیبا (به طور متوسط، ۵۴،۶۰۷،۵۷۵،۱۸۱ واحد شیبا در هر کیف پول) دارند. این موضوع به شیبا کمک کرده تا دوباره جایگاه رمزارز برتر در میان نهنگ‌های اتریوم را از توکن صرافی FTX پس بگیرد.

شیبا

بیشتر هولدرهای  در سود به دنبال سقوط اخیر بازار که منجر به کاهش قیمت شیبا اینو به محدوده ۰٫۰۰۰۰۲ دلار شد، هولدرهای این میم کوین ضررهای زیادی را متحمل شدند. با این حال، همزمان با بهبود کلی بازار و رشد دوباره شیبا، بیشتر هولدرهای این ارز دیجیتال (۵۲ درصد) دوباره در وضعیت سوددهی قرار دارند. در این میان، ۳۰ درصد از هولدرهای شیبا در ضرر هستند و ۱۸ درصد هم در محدوده خنثی قرار دارند. در زمان انتشار این خبر، شیبا با قیمت ۰٫۰۰۰۰۳۲۸۷ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، ۵٫۹ درصد و طی یک هفته اخیر، بیش از ۵۸ درصد رشد داشته است.