رمزپلاس

تحلیل روز؛ تزوس با رشد قیمت روبرو خواهد شد؟

رشد قیمت تزوس

طبق آخرین تحلیل‌های بازار ارز دیجیتال در ارتباط با آیندۀ ارزهای دیجیتال، به نظر می‌رسد باید آمادۀ صعودی ویژه برای رمزارز تزوس در روزهای آینده باشیم تا سقف رکورد تاریخی قیمت آن شکسته شود و این فضای مثبت حاصل شده در بازار رمزارزها، نصیب تزوس نیز بشود. هرچند که در هفتۀ گذشته شاهد سقوط بسیاری از ارزهای دیجیتال بودیم و بسیاری از معامله‌گران در این راستا دچار شک و تردید برای خرید و فروش شدند، اما این امر برای تزوس خیلی صدق نکرد و بیش از سایر ارزها، این رمزارز خود را مهیای یک جهش بزرگ و بلند در راستای شکستن رکورد خود کرد. اکنون این ارز دیجیتال تا حدود بسیار زیادی خود را احیا کرده و پس از سقوط  و رسیدن به قیمت ۳٫۹ دلار، در وهلۀ فعلی در محدوده ۶ دلاری معامله می‌شود.

تزوس هرگاه توانسته از حد میانگین بهای خود کمی عبور کند و رشدی بیشتر و قابل توجه را به ثبت رسانده است. همانند سایر ارزهای دیجیتال، تزوس پس از رسیدن به نقطه تاریخی خود، روند اصلاح قیمت را شروع خواهد کرد تا به ثبات برسد. با نگاهی کوتاه به وضعیت چند روزۀ این ارز دیجیتال، می‌توان گفت در صورتی که تزوس بتواند حمایت محکمی از بهای ۵٫۴ دلاری خود به عمل بیاورد، این فرضیه بسیار محتمل خواهد بود که تا کانال ۱۲ دلار نیز صعود نماید؛ خبر بد اینجاست که اگر این حمایت صورت نگیرد می‌توان انتظار سقوط حتی ۳ دلاری را برای این رمزارز متصور شد که البته با فضای مثبت کنونی پیرامون شبکه تزوس به دور از انتظار خواهد بود.

رشد قیمت تزوس

با در نظر گرفتن شاخص دیمارک، مقاومت ۶٫۶ دلاری بسیار قدرتمند بوده و این مقاومت می‌تواند سدی سخت برای جهش بیشتر تزوس باشد و در همین رابطه در صورتی که این سد شکسته شود شاهد آن خواهیم بود که جهش و شکسته شدن رکورد تاریخی تزوس رقم خواهد خورد. پیش‌بینی فعلی برای تزوس ۸۳ درصد رشد است. لازم به ذکر است که حمایت از این ارز دیجیتال باید قدرتمندانه حفظ شود؛ چرا که در صورت مثبت‌تر شدن فضای بازار ارز دیجیتال، حمایت بیشتر قادر خواهد بود تا مانع از سقوط این رمزارز شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.