رمزپلاس

نهنگ‌ها دوج کوین را احاطه کردند

حمله نهنگ‌ ها به دوج کوین

بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم ردیابی WhaleStats، دوج کوین اکنون برترین کوین خریداری‌شده و پراستفاده‌ترین قرارداد هوشمند توسط ۱۰۰ نهنگ بزرگ اکوسیستم بایننس است. این داده‌ها پس از آن منتشر می‌شود که ایلان ماسک با انتشار توییتی اعلام کرد رمزارزهای بیت کوین ، اتریوم  و دوج کوین خود را نگه داشته و برنامه‌ای برای فروش آنها ندارد.

خرید دوج کوین توسط نهنگ ها

ماسک در این توییت، نظرات خود درباره نرخ احتمالی تورم در چند سال آینده را به اشتراک گذاشته بود. به دنبال انتشار این توییت، قیمت دوج کوین با ۳٫۹ درصد افزایش، به ۰٫۱۱ دلار رسید. در همین راستا، مایکل سیلور، مدیرعامل غول هوش تجاری مایکرواستراتژی و یکی از طرفداران سرسخت بیت کوین نیز می‌گوید: تورم مصرف‌کننده دلار آمریکا به بالاترین سطح خود نزدیک می‌شود و تورم دارایی‌ها دو برابر نرخ تورم مصرف‌کننده خواهد بود. ارزهای ضعیف‌تر سقوط خواهند کرد و انتقال سرمایه از پول نقد، وام و بدهی و سهام ارزشی به دارایی‌های کمیاب مانند بیت کوین تشدید خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

کادنا، رمزارزی که در روزهای افت بازار، ۴۰ درصد رشد کرد!

یورش روس‌ها به صرافی امارات متحده عربی

با نگاهی عمیق‌تر به داده‌های پلتفرم WhaleStats متوجه می‌شویم که دوج کوین در حال حاضر ششمین دارایی بزرگ در میان ۱۰۰ کیف پول برتر اکوسیستم بایننس است و ارزش ذخایر DOGE نهنگ‌ها، حدود ۳۲،۴۳۵،۵۴۶ دلار تخمین زده می‌شود.