رمزپلاس

دلیل ریزش دوباره بیت کوین چه بود؟

ریزش بیت کوین

به دنبال ریزش سنگین بیت کوین از محدوده 45 هزار دلار تا محدوده 39 هزار دلار، بسیاری از معامله‌گران مجبور به بستن معاملات خرید خود شدند! به نظر می‌رسد که سایه جنگ روسیه و اوکراین بر بازار‌های مالی، تمامی ندارد! به گزارش سایت کوین تلگراف، داده‌های سایت کوین مارکت کپ و تریدینگ ویو نشان می‌دهد که در تاریخ 4 مارس، موجی عظیم از عرضه باعث شد تا بیت کوین محدوده حمایتی 41 هزار دلار را از دست بدهد. تحلیل‌گران عقیده دارند که بازار‌های مالی احتمالا وضعیت بدی را تجربه کنند زیرا مردم جهان با موجی از بی‌اعتمادی اقتصادی مواجه هستند!

بیشتر بخوانید:

دست رد بارسلونا بر روی سینه بایننس؛ ارز دیجیتال آبی و اناری‌ در راه است

تحریم‌های روسیه، چه تاثیری بر بازار رمزارز داشت؟

طبق نظر تحلیل‌گران بازار، محدوده 43100 برای بیت کوین بسیار مهم بود که از دست رفت! در بیشتر مواقع وقتی این ارز دیجیتال این سطح را از دست می‌دهد تا 38 هزار دلار یا حتی پایین‌تر هم ریزش می‌کند! طبق نظر تحلیل‌گران و براساس اندیکاتور MA می‌توان گفت که MA50 یا همان Moving Average برایاین رمزارز بسیار مهم است. مووینگ اوریج 50 هم اکنون و در تایم فریم روزانه به عنوان سطح حمایتی عمل می‌کند و از دست رفتن آن می‌تواند باعث ریزش سنگین بیت کوین شود. در عکس زیر می‌توانید وضعیت قیمتی بیت کوین و مووینگ اوریج 50 را مشاهده کنید. همچنین طبق نظر میشائل ون دی پوپ  تحلیل‌گر بازار‌های مالی، بیت کوین می‌تواند به روند صعودی خود برگردد ولی قبل از آن محدوده‌های مقاومتی مهمی را پیش رو دارد که باید بشکند.

ریزش بیت کوین

ون دی پوپ اعتقاد دارد که محدوده 43500 می‌تواند به عنوان مقاومت بالقوه عمل کند. باید دید که این ارز دیجیتال به کدام سمت حرکت خواهد کرد ولی در حال حاضر نمی‌توان به این بازار خوشبین بود!