رمزپلاس

کدام شرکت‌های مشهور محصولات خود را با درگاه پرداخت بیت کوین می‌فروشند؟

درگاه پرداخت بیت کوین

در حالی که دائما با اخبار حاشیه‌ای دنیای ارز دیجیتال مبنی بر سقوط یا صعود بهای آنها روبرو هستیم، این روزها بسیاری از برندها و شرکت‌های مطرح دنیا به صورت چراغ خاموش در حال پیشروی و استفاده از درگاه پرداخت بیت کوین برای فروش محصولات خود هستند. رفتار هوشمندانه آنها در روزهایی که کمتر کسی ذهن خود را متمرکز بر این ماجرا کرده است، در آینده‌ای نزدیک برای آنها سرعت و شتاب چندبرابری را در مواجهه با موانع و باگ‌ها پدید خواهد آورد. به طور واضح درست در زمانی که درگاه پرداخت بیت کوین فراگیر شده باشد و سایر فروشگاه‌ها به سراغ استفاده از آن می‌روند، این شرکت‌های امروزی هستند که با سابقۀ طولانی خود، مشتریان بیشتری را جلب کرده و بدون آزمون و خطا در این حوزه بهترین خدمات را ارائه خواهند داد.

بیشتر بخوانید:

دوج کوین دوج کوین ۲ آیا همان دوج کوین است؟

بیت کوین و اتریوم به توئیتر پیوستند؛ قابلیت جنجالی رونمایی می‌شود

اکنون قصد داریم تا شما را با برترین برندها و فروشگاه‌های جهانی که از درگاه پرداخت بیت کوین برای فروش و ارائه خدمات خود، استفاده می‌کنند به شما معرفی کنیم تا شاید دیدگاه شما نیز دچار تحولاتی تازه شود، چرا که دنیای ارزهای دیجیتال بسیار سریع‌تر از تصور ما در حال رشد و پیشروی است!

 

هتل پاویلیون

این هتل و گروه گردشگری اصالتا هنگ کنگی، اولین هتلی بود که در ازای ارائه خدمات به مشتریان، اجازه پرداخت رمزارز را صادر کرد و درگاه پرداخت بیت کوین خود را خیلی سریع‌تر از سایر صنوف فعال ساخت. مشهورترین هتل‌های این گروه گردشگری، در آمستردام، مادرید، رم و لیسبون، بالی و پوکت قرار دارد. آنها در سال جاری با پذیرش ۴۰ ارز دیجیتال مختلف، با بهره‌گیری از بستر پرداخت کوین دایرکت این امکان را فراهم ساخته‌اند.

بیت کوین

مایکروسافت

شرکت معتبر مایکروسافت پس از پذیرش ارزهای دیجیتال، یکی از عاملان اصلی قدرت بخشیدن به درگاه پرداخت رمزارزها بود. مایکروسافت که در حوزه تکنولوژی و فناوری فعالیت دارد، در راستای افزایش اعتبار حساب کاربری اشخاص، درگاه پرداخت بیت کوین را برای خدمات ایکس باکس و اسکایپ فعال کرد.

بیت کوین

استارباکس 

پس از تحقیقات فراوان، استارباکس از تحولاتی در حوزه فروش خود رونمایی کرد. طبق اعلام استارباکس مشتریان این فروشگاه مشهور می‌توانند از برنامه‌ای تحت عنوان بکت که یک نوع درگاه پرداخت بیت کوین است استفاده کنند! چرا که در نسخه آزمایشی این ماجرا؛ ۵۰۰ هزار نفر خرید خود را از استارباکس با بیت کوین انجام داده بودند تا استارباکس به پیاده‌سازی هرچه سریع‌تر درگاه پرداخت بیت کوین خود اقدام نماید.

بیت کوین

بیمه آکسا

این شرکت مشهور فرانسوی در سال جاری به بخش کارگزاری خود این اجازه را داد تا به ازای ارائه خدمات به مشتریان اهل سوئیس، بیت کوین دریافت نمایند و به عنوان گزینه پرداخت قبوض از آن بهره ببرند. طبق اعلام رسمی آکسا، بیش از یک سوم مشتریان ۱۸ الی ۵۵ ساله آنها، تمایل به پرداخت بیت کوین در ازای دریافت خدمات، داشتند.

بیت کوین

ویزا 

شرکت بزرگ ویزا که در راستای ارائه خدمات کارت اعباری فعالیت دارد، اعلام داشت که با اجرای طرحی مشترک با همکاری کریپتو دات کام، در راستای پذیرش ارزهای رمزپایه برای تسویه معاملات در حوزه شبکه معاملات بین المللی سیستم پرداخت خود می‌باشد. این شرکت در شرایط فعلی از یو اس کوین که رمز معتبر با پشتوانه دلار آمریکاست، پذیرش می‌کند.بیت کوین

کوکا کولا

شرکت کوکا کولا نیز این اجازه را صادر کرده است که در منطقه آسیا و اقیانوسیه با مشارکت بستر سانتراپی گزینه پرداخت ارز دیجیتال، را برای فروش محصولات خود ایجاد کرده است. اکنون بیش از ۲۰۰۰ دستگاه فروش این برند جهانی در استرالیا و اقیانوسیه می‌توانند در ازای دریافت ارز دیجیتال به مشتریان خود نوشابه بفروشند.
بیت کوین
شرکت هواپیمایی لات

این شرکت هواپیمایی لهستانی؛ پس از شرکت ایربالتیک در سال ۲۰۱۵ رسماً اعلام داشت که بیت کوین را به عنوان ارز مجاز برای پرداخت بهای بلیت پروازهای خود می‌پذیرد. این تصمیم همچنان تا به امروز پابرجاست و شرکت هواپیمایی لات تنها شرکت هواپیمایی اروپایی است که ارزهای دیجیتال را به عنوان گزینه پرداخت به رسمیت می‌شناسد.

بیت کوین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.