رمزپلاس

بررسی روز؛ چرا کازماس در ماه گذشته ۱۸۰درصد رشد کرد؟

ارز دیجیتال cosmos

با گشترده‌تر شدن شبکه در ماه‌های اخیر، در حوزه ارز دیجیتال، شاهد آن هستیم که ارزهای دیجیتال جدیدی وارد کورس رقابت با تثبیت شدگان این بازار پرهیاهوی ارز دیجیتال شده‌اند که همین مسئلع موجب آن شده تا سرمایه‌گذاران گرایش جدیدی به انتخاب‌های متنوع و حمایت از کوین‌های نه‌چندان مطرح داشته باشند. در همین راستا مبحث امروز در ارتباط با کوین جهش یافته‌ای تحت عنوان کازماس خواهد بود که حسابی این روزها سر و صدا به پا کرده است. چرا که کازماس توانسته در بازۀ زمانی یک ماهه رشد سنگین ۱۸۰درصدی را به نام خود ثبت کند. در همین راستا سوالات فراوانی مطرح می‌شد که به اصلی‌ترین دلایل رشد ناگهانی کازماس و رشد چشمگیر آن خواهیم پرداخت.

ارز دیجیتال

یکی از عمده دلایل رشد ۳رقمی کوین کازماس در ماه اخیر، افزودن قابلیت‌های تازه به این شبکه بوده  که موحب علاقۀ شدید سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری و خرید آن شده است. در همین مدت کوتاه کازماس توانست با ارائۀ پلتفرمی تازه از قراردادهای هوشمند پشتیبانی کند و گوی سبقت را از اتریوم برباید. طبق آمار و ارقام بازار ارز دیجیتال، قیمت کازماس از میزان کیف خود، یعنی ۸٫۸۷ دلار در تاریخ ۲۰ ژوئیه، به ۲۴٫۷۷ دلار در تاریخ ۲۲ اوت رسیده است و حجم معاملات آن از رکورد ۲۵۰ میلیون دلار به ۱٫۸۷ میلیارد دلار جهش داشته است.

کازماس

اگر بخواهیم ۳ دلیل بزرگ رشد ۱۸۰ درصدی و جهش یکباره کازماس را در بازۀ زمانی یک ماه اخیر بررسی کنیم، باید بگوییم که: ارائه پروتکل در حوزه امور مالی غیرمتمرکز DeFi، پیاده‌سازی شبکه جانبی تازه‌ای تحت عنوان Sidechain در راستای مبادلۀ ارزهای دجییتال میان کازماس و اتریوم و همچنین اعلام برنامۀ تازه در راستای ساخت توکن‌های نماینده بیت کوین، همانند رید بیت کوین Wrapped Bitcoin در اکوسیستم آن ، می‌باشد. البته اکنون برای نتیجه‌گیری بسیار زود است و باید در ادامه منتظر ماند و دید که آیا رشد صعودی کازماس در ادامۀ مسیر نیز با همین شدت ادامه خواهد داشت یا خیر.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.