رمزپلاس

بیت کوین دوباره رکورد خواهد شکست؟

صعود دوباره بیت کوین

پس از ریزش‌های پیاپی در حوزه بازار ارزهای دیجیتال که موجب بروز نگرانی در میان بسیاری از معامله‌گران شده بود، سرانجام بیت کوین توانسته است رشدی بسیار خوب و نزدیک به 40 درصد را به ثبت برساند. این تمام ماجرا نیست! چرا که یکی از تحلیل‌گران حوزه رمزارزها، مدعی شده است که صعودی بیشتر از حد انتظار پیش روی بیت کوین خواهد بود. این تحلیل‌گر سرشناس این صعود و اتفاق خوب را برای این ارز دیجیتال مشروط بر آن دانسته که بیت کوین بتواند تا رقم 44 هزار دلار رشد کند و در این جایگاه قرار بگیرد. هرچند که به باور وی اصلاح‌های روند قیمتی خرده و ضعیف خواهند بود. این تحلیل‌گر و استراتژیست مشهور که در فضای توئیتر تحت عنوان Credible شناخته شده است، رسماً بیان داشته که اگر بیت کوین به بیشتر از 44 هزار دلار برسد، باید در انتظار روند صعودی تازه‌و بدون اصلاح باشیم.

بیشتر بخوانید:

بیبی دوج و فوتبال آلمان، پیوندی تازه برای فوتبالی‌ها

دوج کوین به داد اینترنت می‌رسد

او دلیل واضحی برای این ادعای خود مطرح نکرده و هنوز ادعاهای وی تنها استدلال‌های شخصی می‌باشد، اما هرچه که هست به طور مشخص هدف بعدی بیت کوین ایستادن بر روی رتبه 47 هزار دلاری است. نکته جالبی که این تحلیل‌گر بیان داشته است، بدین شرح است که پس از فتح دوباره قله 47 هزار دلاری توسط بیت کوین، عموم افراد و مردم، انتظار ریزش را خواهند داشت، اما پس از این، هرگز چنین مسئله‌ای رقم نخواهد خورد و این ارز دیجیتال به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. او همچنین سوای بر روند رو به رشدی که برای بیت کوین پیش بینی کرده است، مدعی تثبیت قیمت در بازۀ زمانی کوتاه نیز شده است.  هرچند که اگر ادعای این تحلیل‌گر را بخواهیم مبنا قرار بدهیم، باید فتح دوباره قله 60 هزار دلاری توسط بیت کوین را جشن بگیریم.

صعود بیت کوین

تا به این لحظه تحلیل‌های این استراتژیست حوزه ارزهای دیجیتال به درستی تعبیر شده و اگر در ادامه نیز اتفاقات با همین نظم و مطابق با نظرات وی پیش برود، افراد بسیاری طبق تحلیل‌های او به پیش خواهند رفت.