رمزپلاس

صفحه اصلی

درباره ما

این یک معرفی کوتاه درباره ما است. رمزپلاس (RamzPlus) یک پلتفرم معاملاتی رمز ارز است. هدف ما سهولت خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال برای کاربران ایرانی است. در این راستا سرویس بازار معاملاتی برای کاربران حرفه ای و تریدر ها را ایجاد کردیم. همچنین در کنار آن سرویس صرافی را برای کاربران تازه کار قرار داده ایم . رمز پلاس می‌کوشد فرایند مبادله انواع رمز ارزها را تسهیل کند. همچنین کوشیده ایم تا تجربه کاربری فوق العده ای پدید آوریم. محیط کاربری رمزپلاس بسیار ساده است. سهولت استفاده یکی از اهداف اصلی ماست. 

 در کنار این سرویس های معاملاتی، ما افتخار همکاری با پرداختیار قدرتمند هیلاپی را داریم. این پرداخت یار علاوه بر داشتن مجوز رسمی از بانک مرکزی، یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت محسوب می شود. هیلاپی امنیت، سادگی و کارایی را تجمیع کرده تا کاربران با خیالی آسوده بتوانند به خرید و فروش بپردازند. رمزپلاس دارای سیستم پشتیبانی چند کاناله است. این سیستم به منظور سهولت دسترسی کاربران به خدمات پشتیبانی ایجاده شده است. پشتیبانی تلفنی، چت آنلاین و گفتگو از طریق واتسپ را برای کاربران خود میسر کرده ایم.

رمزپلاس خدمات مشاوره رایگان و مجموعه‌ای کامل و مجانی از محتوای آموزشی مرتبط با ارزهای دیجیتال گردآوری نموده است. کاربران می توانند با مراجعه به بخش وبلاگ به این محتوا دسترسی داشته باشند. 

درباره ما