رمزپلاس

صفحه اصلی

پشتیبانی

سرویس پشتیبانی رمزپلاس با استفاده از ابزارهای ارتباطی متفاوت، به صورت 24 در 7 آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران گرامی خواهد بود. ما 4 کانال ارتباطی  مختلف برای پاسخگویی تدارک دیده ایم. کارشناسان ما همواره می کوشند تا بهترین خدمات را ارائه دهند.  

خدمات پشتیبانی رمزپلاس

سوالات متداول

اگر در بخش های مختلف رمزپلاس سوالی دارید لطفاً قبل از تماس، ابتدا سوالات متداول را بخوانید. گزیده ای از پر تکرارترین مشکلات به همراه پاسخ های جامع را در این صفحه خواهید یافت.

گفتگوی آنلاین

در هر ساعت شبانه روز از طریق سیستم چت آنلاین (کادر بنفش رنگ در پایین صفحات ) میتوانید با کارشناسان رمزپلاس در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید.

کانال اطلاع رسانی

شما می توانید کانال های اطلاع رسانی رمزپلاس در پیام رسان های واتسپ و تلگرام را دنبال کنید. تمامی اعلانات و اطلاعیه های مهم و رسمی را از این طریق اطلاع رسانی خواهیم کرد. 

تماس با بخش امور مشتریان

با توجه به حجم بالای تماس ها ممکن است امکان پاسخگویی به تمام درخواست های شما وجود نداشته باشد. لذا خواهشمند است تا جای ممکن سوالات و مشکلات خود را با پشتیبانی آنلاین رمزپلاس مطرح کنید.

شماره تماس: 91002050

واتسپ

شما کاربران گرامی قادر خواهید بود با شماره 09018329609 که اکانت رسمی واتساپ رمزپلاس می باشد، در هر ساعت از شبانه روز در ارتباط باشید.

ایمیل

به منظور مکاتبات رسمی تر همواره می توانید از طریق ایمیل با همکاران ما در تماس باشید. پیشنهاد می کنیم درخواست های سازمانی و یا رسمی حساب های شخصی را از این طریق با ما در میان بگذارید.