رمزپلاس

صفحه اصلی

کارمزد خدمات

همان طور که مشخص است، هر تراکنشی شامل واریز یا برداشت هم ارزی و هم ریالی برای انجام مستلزم پرداخت کارمزد می باشد.به منظور ارائه خدمات مطلوب، بخشی از کارمزدهای خدمات واریز و برداشت کاربران طبق فرمولی مشخص کسر شده و مابقی توسط صرافی پرداخت می شود. 

کارمزد واریز و برداشت ارزی

 

رمزپلاس بابت واریز و دریافت رمز ارز از کاربران خود هیچ کارمزدی دریافت نمی کند. در واقع رقمی که پس از واریز در کیف پول خود مشاهده می کنید دقیقا همان مقداری هست که ما دریافت کرده ایم. مابه التفاوت رقم در واقع کارمزد شبکه انتقال رمز ارز می باشد. 

همچنین در مورد برداشت های رمزارزی نیز صرافی هیچ کارمزدی برای خود کسر نمی کند. اما برداشت رمزاررز و انتقال به کیف پولی خارج از صرافی نیازمند پرداخت هزینه انتقال شبکه است. این رقم بر اساس نوع رمزارز و زمان درخواست برداشت متفاوت و متغیر می باشد. اما در هنگام ثبت درخواست برداشت ارزی، می توانید مقدار دقیق و مشخص آن را در صفحه برداشت مشاهده نمایید.

به طور نمونه تصویری از پنجره برداشت رمزارز محبوب تتر را بر روی شبکه TRC20 در ذیل می توانید مشاهده نمایید. 

نمای برداشت ارزی و کارمزد خدمات آن

کارمزد خدمات واریز و برداشت ریالی

 

رمزپلاس به منظور دریافت وجوه از کاربران خود ناچار به استفاده از خدمات پرداختیاری می باشد. کارمزد واریز ریالی در حال حاضر 1% تا سقف 4000تومان می باشد که که این مبلغ به صورت اضافه هنگام هر واریز از کاربران گرامی اخذ می گردد. رمزپلاس هیچ گونه عایدی از این کارمزد نداشته و پول مستقیم به حساب پرداخت یار واریز خواهد شد.

همچنین برای برداشت ریالی نیز شرکت پرداخت یار هزینه ای طلب می کند. در صورت ثبت درخواست برداشت، طبق جدول زیر مبلغی تحت عنوان کارمزد برداشت از کاربر کسر می گردد که متعلق به صرافی نبوده و به حساب شرکت همکار پرداخت یاری واریز می گردد.