رمزپلاس

صفحه اصلی

آموزش برداشت ارزی

صرافی رمزپلاس امکان برداشت رمزارزی را به صورت سریع، ساده و ایمن در اختیار کاربران خود قرار داده است. لطفا برای یافتن چگونگی انجام این فرآیند، آموزش تصویری زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

انتخاب کیف پول

برای برداشت رمزارز از رمزپلاس، ابتدا از صفحه اصلی پنل کاربری خود، بخش کیف پول را انتخاب کنید.
سپس کیف پول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی گزینه برداشت کلیک کنید.

انتخاب کیف پول برای برداشت رمزارز

برداشت رمزارز

در بالای پنجره باز شده، اطلاعات مهمی در مورد برداشت ارزی برای شما توضیح داده شده است. لطفا پیش از برداشت این موارد را مطالعه فرمایید.
در زیر آن کادر قرمز رنگ، موجودی کیف پول شما به نمایش درآمده است. برای برداشت تمامی موجودی خود، کافی است بر روی خود کلیک کنید.
در کادری که با عنوان مقدار مشخص شده است، میتوانید مقدار مورد نظر خود برای برداشت ارزی را وارد نمایید. برای برداشت ارزی، حتما به هزینه انتقال شبکه و حداقل میزان برداشت توجه فرمایید.
پس از تعیین مقدار برداشت، آدرس کیف پول مقصد را در کادر بعدی وارد نمایید. رمزپلاس مسئولیتی در قبال اشتباه بودن آدرس مقصد ندارد. لطفا در وارد کردن آدرس کیف پول مقصد دقت فرمایید
در کادر توضیحات، موارد لازم برای اطلاعات کارشناسان را نوشته و بر روی دکمه ارسال کد تایید کلیک کنید.
پس از دریافت کد تایید و وارد کردن آن، درخواست شما برای کارشناسان رمزپلاس ارسال شده و در صورت تایید مراحل برداشت ارزی به اتمام خواهد رسید.

انجام فرآیند برداشت رمزارز

*پس از تایید برداشت از طرف شما، معادل برداشت ارزی شما از موجودی کیف شما کسر خواهد شد.
*پس از تایید کارشناسان رمزپلاس و انجام تراکنش، گزارش برداشت ارزی به همراه شناسه تراکنش برای شما ارسال خواهد شد. این اطلاعات از بخش تاریخچه واریز و برداشت قابل دسترسی است.
*زمان انجام برداشت ارزی با توجه به نوع رمزارز و سختی شبکه متفاوت خواهد بود.