رمزپلاس

درباره رمزپلاس

سایت رمز پلاس یک پلتفرم معاملاتی رمز ارز است که هدف آن سهولت خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال برای کاربران داخل و خارج از ایران است. در این راستا سرویس تالار معاملاتی متشکل از بیش 100 بازار مختلف برای کاربران حرفه ای و تریدرها در کنار سرویس صرافی برای کاربران تازه کار را همزمان ارائه می دهد. این بازارهای معاملاتی با قابلیت های فراوان از نمونه های کم نظیر در میان صرافی های ایرانی میباشند.
رمزپلاس با در اختیار داشتن امتیاز رقابتی ترین قیمت ها و به علت برخورداری از بازارهایی با عمق زیاد، درخواست های خرید و فروش را در کوتاه ترین زمان و به صرفه ترین قیمت به انجام می رساند.همچنین در بخش صرافی، شما با تنها چند کلیک میتوانید رمزارز مورد نظر خود را خریداری کنید. رمز پلاس می‌کوشد فرایند مبادله انواع رمز ارزها را تسهیل کرده و تجربه فوق‌العاده‌ای را برای کاربران ایجاد کند.
در کنار این سرویس های معاملاتی، ما افتخار همکاری با پرداخت یار قدرتمند هیلاپی را داریم که علاوه بر داشتن مجوز رسمی از بانک مرکزی، یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت محسوب می شود و امنیت، سادگی و کارایی را تجمیع کرده تا کاربران با خیالی آسوده بتوانند به خرید و فروش بپردازند.
رمزپلاس خدمات مشاوره،محتوای آموزشی مرتبط با حوزه ارز دیجیتال و همچنین اخبار روز دنیا را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده که در بخش وبلاگ به آن دسترسی دارید.