آموزش خرید سفارش عادی

برای دسترسی به بازار معاملاتی رمزپلاس، از منو اصلی پنل کاربری خود گزینه کیف پول را انتخاب کنید.
سپس ارز مد نظر خود را بیابید و بر روی دکمه معامله کلیک کرده و نوع معامله خود را انتخاب کنید. در رمزپلاس پس از واریزی ریالی شما میتوانید به صورت تتری و تومانی خرید خود را انجام دهید. 

در صفحه باز شده، نمودار آنلاین ارز مد نظر را مشاهده خواهید کرد. از طریق ابزارهای موجود در این بخش، میتوانید نمودار را برای خود شخصی سازی کنید.
پس از ورود به پنل معاملات رمزپلاس، در بخش خرید مدل معاملاتی خود را انتخاب کنید. در سفارش عادی شما مقدار ارز و قیمت مد نظر خود را وارد میکنید. هم چنین میتوانید از پیشنهاد سیستم نیز استفاده کنید. برای انجام معامله با خداکثر موجودی خود، کافی است تا بر روی لینک آبی رنگ که موجودی شما را به تومان نشان میدهد، کلیک کنید. در این صورت سیستم تمام موجودی شما را برای خرید ارز موجود اختصاص خواهد داد.
در تمامی ارزهای موجود در رمزپلاس، حداقل مقدار خرید به کاربر هشدار داده میشود. یعنی وقتی شما مقدار کمتری از حداقل هر ارز را وارد کنید، سیستم هشدار داده و شما قادر به انجام معامله نخواهید بود.
در بخش پایینی بازار معاملاتی، معاملات اخیر آن ارز در رمزپلاس را مشاهده و بر اساس آن میتوانید قیمت واحد را وارد کنید.
پس از بررسی مواردی که سیستم به شما گزارش داده است، بر روی گزینه خرید بزنید. 

پس از خرید ارز میتوانید از بخش سفارشات باز منو اصلی، وضعیت خرید خود را رصد کنید. هم چنین از آن بخش قادر به کنسل کردن سفارش خواهید بود.