رمزپلاس

صفحه اصلی

آموزش خرید سفارش عادی

خرید سفارش عادی مترادف معاملات اسپات می باشد که می توانید از طریق بازار معاملاتی اقدام به سفارش گذاری کنید. این آموزش تصویری چگونگی انجام این فرایند را به شما نشان می دهد.

برای دسترسی به بازار معاملاتی رمزپلاس، از منو اصلی پنل کاربری خود گزینه کیف پول را انتخاب کنید. ارز مد نظر خود را بیابید و بر روی دکمه معامله کلیک کنید. نوع معامله خود را انتخاب کنید. در رمزپلاس پس از واریزی ریالی شما میتوانید به صورت تتری و تومانی خرید خود را انجام دهید. 

نمای کیف پول برای فروش سفارش عادی

بازار معاملاتی

در صفحه باز شده، نمودار آنلاین ارز مد نظر را مشاهده خواهید کرد. از طریق ابزارهای موجود در این بخش، میتوانید نمودار را برای خود شخصی سازی کنید.
پس از ورود به پنل معاملات رمزپلاس، در بخش خرید مدل معاملاتی خود را انتخاب کنید. در سفارش عادی، شما مقدار ارز و قیمت مد نظر خود را وارد میکنید. هم چنین میتوانید از پیشنهاد سیستم نیز استفاده کنید. برای انجام معامله با حداکثر موجودی خود، کافی است تا بر روی لینک آبی رنگ که موجودی شما را به تومان نشان میدهد، کلیک کنید. در این صورت سیستم تمام موجودی شما را برای خرید ارز موجود اختصاص خواهد داد.
در تمامی ارزهای موجود در رمزپلاس، حداقل مقدار خرید به کاربر هشدار داده میشود. یعنی وقتی شما مقدار کمتری از حداقل هر ارز را وارد کنید، سیستم به شما هشدار می هد. و شما قادر به انجام معامله نخواهید بود.
در بخش پایینی بازار معاملاتی، معاملات اخیر آن ارز در رمزپلاس را مشاهده و بر اساس آن میتوانید قیمت واحد را وارد کنید.
پس از بررسی مواردی که سیستم به شما گزارش داده است، بر روی گزینه خرید بزنید. 

نمای بازار معاملاتی برای سفارش عادی فروش

پس از خرید ارز می توانید از بخش سفارشات باز منو اصلی، وضعیت خرید خود را رصد کنید. هم چنین از آن بخش قادر به کنسل کردن سفارش خواهید بود.