آموزش خرید سفارش سریع

برای دسترسی به بازار معاملاتی رمزپلاس، از منو اصلی پنل کاربری خود گزینه کیف پول را انتخاب کنید. سپس ارز مد نظر خود را بیابید و بر روی دکمه معامله کلیک کرده و نوع معامله خود را انتخاب کنید. در رمزپلاس پس از واریزی ریالی شما میتوانید به صورت تتری و تومانی خرید خود را انجام دهید. 

در صفحه باز شده، نمودار آنلاین ارز مد نظر را مشاهده خواهید کرد. از طریق ابزارهای موجود در این بخش، میتوانید نمودار را برای خود شخصی سازی کنید.
پس از ورود به پنل معاملات رمزپلاس، در بخش خرید مدل معاملاتی خود را انتخاب کنید. در سفارش سریع شما مبلغ خرید را وارد میکنید و سیستم آن مقدار ارز را با کمترین قیمت ممکن خریداری میکند.  برای انجام معامله با حداکثر موجودی خود، کافی است تا بر روی لینک آبی رنگ که موجودی شما را به تومان نشان میدهد، کلیک کنید. در این صورت سیستم تمام موجودی شما را برای خرید ارز موجود با کمترین قیمت، اختصاص خواهد داد.
در تمامی ارزهای موجود در رمزپلاس، حداقل مقدار خرید به کاربر هشدار داده میشود. یعنی وقتی شما مقدار کمتری از حداقل هر ارز را وارد کنید، سیستم هشدار داده و شما قادر به انجام معامله نخواهید بود.
پس از بررسی مواردی که سیستم به شما گزارش داده است، بر روی گزینه خرید بزنید. 

پس از خرید ارز میتوانید از بخش سفارشات باز منو اصلی، وضعیت خرید خود را رصد کنید. هم چنین از آن بخش قادر به کنسل کردن معامله خواهید بود.