رمزپلاس

صفحه اصلی

آموزش خرید سفارش سریع

خرید سفارش سریع، بهترین و آسان ترین شیوه معاملات است. در این مدل شما فقط با انتخاب حجم تومان یا تتری که می خواهید به رمزارز تبدیل کنید به صورت آنی و با بهترین قیمت می توانید خرید خود را انجام دهید. شما می توانید آموزش تصویری این مدل معاملاتی را در این صفحه مشاهده کنید.

برای دسترسی به بازار معاملاتی رمزپلاس، از منو اصلی پنل کاربری خود گزینه کیف پول را انتخاب کنید. سپس ارز مد نظر خود را بیابید و بر روی دکمه معامله کلیک کنید. پس از آن نوع معامله خود را انتخاب کنید. در رمزپلاس پس از واریزی ریالی شما میتوانید به صورت تتری و تومانی خرید خود را انجام دهید. 

نمای پنل کاربری رمزپلاس برای خرید سفارش سریع

بازار معاملاتی

در صفحه باز شده، نمودار آنلاین ارز مد نظر را مشاهده خواهید کرد. از طریق ابزارهای موجود در این بخش، میتوانید نمودار را برای خود شخصی سازی کنید.
پس از ورود به پنل معاملات رمزپلاس، در بخش خرید مدل معاملاتی خود را انتخاب کنید. در سفارش سریع شما مبلغ خرید را وارد میکنید. سیستم آن مقدار ارز را با کمترین قیمت ممکن خریداری می کند.  برای انجام معامله با حداکثر موجودی خود، کافی است تا بر روی لینک آبی رنگ که موجودی شما را به تومان نشان میدهد، کلیک کنید. در این صورت سیستم تمام موجودی شما را برای خرید ارز موجود با کمترین قیمت، اختصاص می دهد.
در تمامی ارزهای موجود در رمزپلاس، حداقل مقدار خرید به کاربر هشدار داده میشود. یعنی وقتی شما مقدار کمتری از حداقل هر ارز را وارد کنید، سیستم هشدار داده و شما قادر به انجام معامله نخواهید بود.
پس از بررسی مواردی که سیستم به شما گزارش داده است، بر روی گزینه خرید بزنید. 

نمای کیف پول رمزپلاس برای خرید سفارش سریع

پس از خرید ارز می توانید از بخش سفارشات باز منو اصلی، وضعیت خرید خود را رصد کنید. هم چنین از آن بخش قادر به کنسل کردن معامله خواهید بود.