رمزپلاس

صفحه اصلی

آموزش فروش سفارش عادی

فروش سفارش عادی که معادل معامله اسپات می باشد یکی از رایج ترین انواع معامله است. آموزش تصویری زیر چگونگی انجام این فرآیند را نمایش می دهد. 

برای دسترسی به بازار معاملاتی رمزپلاس، از منو اصلی پنل کاربری خود گزینه کیف پول را انتخاب کنید. سپس ارز مد نظر خود را بیابید و بر روی دکمه معامله کلیک کرده و نوع معامله خود را انتخاب کنید. در رمزپلاس پس از واریزی ریالی شما میتوانید به صورت تتری و تومانی فروش خود را انجام دهید..

نمای کیف پول برای آموزش فروش عادی

فروش عادی

در صفحه باز شده، نمودار آنلاین ارز مد نظر را مشاهده خواهید کرد. از طریق ابزارهای موجود در این بخش، میتوانید نمودار را برای خود شخصی سازی کنید.
پس از ورود به پنل معاملات رمزپلاس، در بخش فروش مدل معاملاتی خود را انتخاب کنید. در سفارش عادی شما مقدار ارز و قیمت مد نظر خود را وارد میکنید. هم چنین میتوانید از پیشنهاد سیستم نیز استفاده کنید. برای انجام معامله با حداکثر موجودی خود، کافی است تا بر روی لینک آبی رنگ که موجودی شما را به تومان نشان میدهد، کلیک کنید. در این صورت سیستم تمام موجودی شما در ارز موجود را خواهد فروخت.
در تمامی ارزهای موجود در رمزپلاس، حداقل مقدار فروش به کاربر هشدار داده میشود. یعنی وقتی شما مقدار کمتری از حداقل هر ارز را وارد کنید، سیستم هشدار داده و شما قادر به انجام معامله نخواهید بود.
در بخش پایینی بازار معاملاتی، معاملات اخیر آن ارز در رمزپلاس را مشاهده و بر اساس آن میتوانید قیمت واحد را وارد کنید.
پس از بررسی مواردی که سیستم به شما گزارش داده است، بر روی گزینه فروش بزنید. در این حالت معامله ثبت می گردد.

توجه: صرف ثبت سفارش عادی به معنای انجام معامله نیست.

نمای بازار معاملاتی فروش عادی

پس از فروش ارز میتوانید از بخش سفارشات باز منو اصلی، وضعیت فروش خود را رصد کنید. هم چنین از آن بخش قادر به کنسل کردن معامله خواهید بود.