رمزپلاس

صفحه اصلی

رابرت اف کندی جونیور (Robert F. Kennedy Jr) یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۲۴ است. او که از حزب دموکرات به عرصه آمده است ادعای بزرگی در خصوص بیت کوین داشته است.

کندی روز گذشته در مینه سوتا اعلام کرده است که قصد دارد در صورت پیروزی در انتخابات آتی از بیت کوین به عنوان پشتوانه دلار آمریکا استفاده کند. بیت کوین را از مالیات بر عایدی سرمایه معاف کند.

البته آقای رابرت کندی در توضیح طرح خود گفته قصد دارد از سیاست های کوچک استفاده کند. به عنوان مثال، شاید پشتوانه ۱٪ از اسکناس های صادر شده با ارزهای پر مبادله، طلا، پلاتین، نقره یا بیت کوین تامین شود.

ایشان  خود حدود ۲۵۰ هزار دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. قصد دارد از طریف حمایت از بیت کوین افراد فعال در این حوزه را به خود جذب کند. به همین منظور می داند که این دارایی دیجیتال نقش مهمی در انتخابات ریاست جمهوری آینده ایالات متحده خواهد داشت.

کندی تصمیم دارد به همراه آقای اسکات ملکر (Scott Melker)، تحلیلگر و فعال مشهور بازار رمزارزها، در رابطه با اهمیت BTC در حفظ حریم خصوصی و آزادی صحبت کند. البته ایشان همچنین با طرح دلار دیجیتال (CBDC) که از سوی جو بایدن مطرح شده است مخالف است.

رابرت اف کندی جونیور کیست؟

بد نیست بدانید رابرت اف کندی جونیور مجری رادیو، فعال محیط زیست، نویسنده و وکیل متخصص در حقوق محیط زیست است. او تبار ایرلندی آمریکایی دارد و پسر رابرت فرانسیس «بابی» کندی و برادرزاده رئیس جمهور سابق آمریکا، جان اف. کندی است.
او در حال حاضر یکی از مجریان برنامه رادیویی حلقه آتش است که در سراسر کشور آمریکا پخش می‌شود. پیش بینی می شود وی در سال ۲۰۲۴ یکی از اصلی ترین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *