آموزش فروش سفارش سریع

برای دسترسی به بازار معاملاتی رمزپلاس، از منو اصلی پنل کاربری خود گزینه کیف پول را انتخاب کنید. سپس ارز مد نظر خود را بیابید و بر روی دکمه معامله کلیک کرده و نوع معامله خود را انتخاب کنید. 

در صفحه باز شده، نمودار آنلاین ارز مد نظر را مشاهده خواهید کرد. از طریق ابزارهای موجود در این بخش، میتوانید نمودار را برای خود شخصی سازی کنید.
پس از ورود به پنل معاملات رمزپلاس، در بخش فروش مدل معاملاتی خود را انتخاب کنید. در سفارش سریع شما مقدار ارز را برای فروش وارد میکنید و سیستم آن مقدار ارز را با بهترین قیمت ممکن به فروش میرساند. برای انجام معامله با حداکثر موجودی خود، کافی است تا بر روی لینک آبی رنگ که موجودی شما را به تومان نشان میدهد، کلیک کنید. در این صورت سیستم تمام موجودی شما را برای فروش ارز موجود با بهترین قیمت، اختصاص خواهد داد.
در تمامی ارزهای موجود در رمزپلاس، حداقل مقدار فروش به کاربر هشدار داده میشود. یعنی وقتی شما مقدار کمتری از حداقل هر ارز را وارد کنید، سیستم هشدار داده و شما قادر به انجام معامله نخواهید بود.
پس از بررسی مواردی که سیستم به شما گزارش داده است، بر روی گزینه فروش بزنید. 

پس از فروش ارز میتوانید از بخش سفارشات باز منو اصلی، وضعیت خرید خود را رصد کنید. هم چنین از آن بخش قادر به کنسل کردن معامله خواهید بود.