رمزپلاس

صفحه اصلی

شرکت های فراوانی سعی دارند به دنیای رو به رشد بلاک چین ورود کنند. در این حوزه موفق ترین شاخه بازار ارزهای دیجیتال است. به عنوان مثال یکی از شرکت های موفق اخیرا ورود خود را به این بازار قطعی کرده است. این شرکت، شرکت بزرگ طراحی و تولید بازی های کامپیوتری یوبی سافت است.

یوبی سافت و بازار ارزهای دیجیتال

یوبی سافت (UBISOFT) خالق بازی های Assassin’s Creed و دیگر فرانچایز های بزرگ بازی از این پس به عنوان اعتبار سنج به شبکه بلاک چین ورود خواهد کرد. این شرکت از شبکه کرونوس پشتیبانی خواهد کرد و با اتریوم و کازماس همکاری خواهد داشت.

وظیفه این غول صنعت بازی تولید یا تایید بلاکهای جدید در شبکه غیرمتمرکز است. کن تیمسیت (Ken Timsit) مدیرعامل کرونوس در رابطه با نحوه همکاری دو جانبه آن ها با یوبی سافت توضیحی نداد اما در وبلاگ خود در این رابطه این چنین نوشت:

ما به دنبال استفاده از توان بالای آن ها در بلاکچین هستیم. این همکاری موجب پیشرفت دنیای بازی های بلاکچینی می شود. این شرکت پیشتر به عنوان مشاور استارت آپهایی که در برنامه شتابدهنده کرونوس در سال ۲۰۲۲ شرکت میکردند، فعالیت میکرد.

از فعالیت های گذشته این شرکت در بلاک چین می توان به موارد گوناگونی اشاره کرد. به عنوان مثال، این شرکت آیتم های NFT درون بازی را در بلاکچین Tezos برای بازی Ghost Recon: Breakpoint PC در سال ۲۰۲۱ منتشر کرد.
همچنین یوبی سافت در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار اقدام به ایجاد یک بازی جدید به نام HashCraft بر مبنای بازی اصلی و پرفروش Minecraft کرد که موفق نبود.

باید دید این بار در ماجراجویی تازه خود به آن چیزی که مدنظر این کمپانی است می رسند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *