آموزش دعوت دوستان

شما در رمزپلاس می‌توانید به غیر از کسب درآمد از طریق معاملات، به واسطه دعوت از دوستان خود و با توجه به حجم معاملات آنان نیز کسب درآمد کنید. برای این مورد از صفحه اصلی پنل کاربری خود در رمزپلاس، گزینه معرفی دوستان را انتخاب کنید.

1:  با معرفی هر نفر، 30درصد از کارمزد معاملات آنها به شما تعلق می‌گیرد. در این بخش که با شماره 1 مشخص شده است، شما لینکی را مشاهده می‌کنید که حاوی کد اختصاصی شما برای دعوت از دوستان است. با کپی کردن و ارسال این لینک از طریق هر پلتفرمی، می‌توانید افراد جدیدی را به مجموعه خود اضافه کنید. کافی است آنها از طریق آن لینک، ثبت نام خود را انجام دهند.

2-1: در قسمتی که با شماره 2 مشخص شده است، شما با نوشتن آدرس ایمیل یا شماره همراه دوستانتان در کادر مربوطه و زدن دکمه ارسال می‌توانید از طریق پنل رمزپلاس لینک دعوت را با نام خود برایشان ارسال کنید.کافی است آنها از طریق آن لینک، ثبت نام خود را انجام دهند.

تراکنش افراد زیر مجموعه

همچنین در بخش دعوت دوستان می‌توانید تراکنش دوستانتان و همینطور کارمزدی که به شما تعلق گرفته است را مشاهده نمایید. این بخش با عدد 3 مشخص شده است.

 حتی در صفحه دعوت به دوستان می‌توانید افراد زیر مجموعه خود را به تفیک و با مجموع کارمزدی که به شما داده‌اند مشاهده کنید. این بخش با عدد 1 برای شما مشخص شده است.