رمزپلاس

صفحه اصلی

دبی در ادامه طرح های بلندپروازه خود قصد دارد صرافی بایننس را تشویق کند تا دفتر مرکزی خود به این شهر منتقل کند. پس از اقدامات قضایی آمریکا، هلند، فرانسه، برزیل، نیجریه، بلژیک و اتریش علیه بایننس به نظر می رسد این صرافی قصد دارد دبی را به عنوان شهر پیش رو در زمینه ارزهای دیجیتال برای آینده خود انتخاب کند.

مدیرکل دفتر بایننس در دبی در همین رابطه گفت:  این کشور رفتار دوستانه با دارایی های دیجیتال دارد و سرمایه گذاری هنگفتی در زمینه وب ۳.۰ دارد. به طور کلی امارات مقصد رو به رشد مشاغل در حوزه رمزنگاری است. بایننس در امارات حضور دارد زیرا به ما تضمین داده شده که می شود صرافی خودمان را راهاندازی کنیم تا به برنامه های آینده  ما خللی وارد نشود.

امارات در رتبه بندی درصد جمعیت که از رمزارزها استفاده می کنند رتبه یک جهان را دارد. سیاست  شیخ محمد، حاکم خوش فکر این کشور رونق توریسم و کریپتوکارنسی است تا این دو را جایگزین درآمد حاصل از فروش نفت کند. 

الکس چهاد، مدیر کل بایننس دبی در ادامه گفت: به علت حضور افراد با ملیت های مختلف اینجا چارچوب روشنی برای تعامل افراد و کسبوکارها وجود دارد. این چیزی است که من کمتر در جایی دیدم.هرساله تعداد زیادی از مهاجران از اروپا و آسیا به امارات نقل مکان میکنند و بخش عمده آن را جوانان تشکیل می دهند که  می دانیم که افراد جوان نسبت به داراییهای مجازی ذهنیت بهتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *