رمزپلاس

صفحه اصلی

Logo-248-79

علیرغم مشکلات به وجود آمده برای صرافی بایننس این نهاد مالی در حال آماده سازی خود برای بازار صعودی آینده است.

آقای چانگ پنگ ژائو در یک رویداد پرسش و پاسخ در این رابطه گفت: ما در حال برنامه ریزی برای حجم معاملات آینده هستیم. بر اساس داده های تاریخی از ۶ تا ۱۸ ماه آینده حجم معاملات سنگین خواهد شد و ما باید برای آن آماده باشیم.

سقوط FTX و تاثیر آن روی صرافی بایننس

پس از سقوط صرافی FTX بازار ارزهای دیجیتال با افت سنگینی روبرو شد. این موضوع به گفته مدیرعامل بایننس رفته رفته بازار اعتماد به نفس خود را برمیگرداند و دوباره به روزهای خوش سال ۲۰۲۱ نزدیک خواهد شد.

صرافی FTX در نوامبر ۲۰۲۲ طی یک دوره ده روزه و پس از شکایت دست جمعی از بنکمن فراید مدیرعامل آن اتفاق افتاد. پس از بررسی ها مشخص شد که صرافی بایننس ادعای واهی درخصوص حجم توکن های خود دارد و به این ترتیب ارزش این صرافی بزرگ در عرض چند روز از ۳۲ میلیارد دلار به ورشکستگی کامل رسید.

همچنین تمام سرمایه ۱۶ میلیارد دلاری بنکمن پس از دستگیری به صفر رسید. این اتفاق لطمه شدیدی را به اعتبار صرافی ها و بازار ارزهای دیجیتال زد و خیلی از افراد را نسبت به فعالان این عرصه بد گمان کرد.

در روزهای اخیر حجم معاملات صرافی بایننس در پی افزایش قیمت سه رمز ارز برتر بازار کریپتو به بالاترین میزان خود در سال رسیده است.

حجم معاملات روزانه صرافی بایننس اکنون به ۳۷,۲۹۱,۴۴۴,۱۱۷ دلار رسیده است که در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰.۵٪ افزایش یافته است. هفته گذشته، حجم معاملات بایننس ۲۵ میلیارد دلار گزارش داده شده بود. حجم معاملات صرافی بایننس در حالی بیش از هر زمان دیگر است که کاربران آمریکایی در آن هیچ نقشی نداشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *