رمزپلاس

صفحه اصلی

Logo-248-79

در روزهای اخیر صرافی بایننس درگیر شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از نوع فعالیت های این نهاد اقتصادی در ایالات متحده است. حالا پس از مصاحبه روز گذشته گری گنسلر علیه بایننس امروز  چانگ پنگ ژائو در مقام پاسخگویی برآمده است. 

 

آقای پنگ مدعی شده است گری گنسلر که این روزها علیه آن ها اقدام قضایی کرده است در سال ۲۰۱۹ خود را برای مشاوره و فعالیت به این صرافی پیشنهاد داده بود! بر اساس اسنادی که روز گذشته افشا شده است، دو شرکت حقوقی گیبسون اند دون (Gibson & Dunn) و لاتم اند واتکینز (Latham & Watkins) نیز بر این ادعا مهر تایید زده اند. مدیرعامل بایننس معتقد است رد این پیشنهاد از سوی شرکت متبوعش موجبات شکایت فعلی را فراهم کرده است. 

اما از سوی دیگر با گزارش ماه مارچ نشریه معتبر وال استریت ژورنال پرده ای دیگر از حقایق برای مردم روشن می شود. این نشریه مدعی شده برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ این بایننس بوده که پیشنهاد همکاری به گنسلر داده است. منبع این گزارش دو فرد چینی دیگر به نام الا ژانگ است که ،رییس وقت بخش سرمایه گذاری بایننس و همچنین هری ژو بنیانگذار شرکت کوی (Koi) است. این دو در ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ با گنسلر دیدار رسمی داشته اند. وال استریت در انتهای گزارش خود از رد این پیشنهاد توسط گنسلر خبر داده است. 

به نظر می رسد این کشمکش حقوقی به زودی حقایق بیشتری را افشا کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *