رمزپلاس

صفحه اصلی

استیبل کوین الگوریتمی DJED که بر بستر بلاک چین استیبل کوین کاردانو حضور دارد با مشکل در حفظ میانگین نقدینگی مواجه شده است.

صفحه کاردانو تایمز در توییتر داده هایی را منتشر کرده است که در آن مشخص شده  امکان ضرب توکن های جدید برای آنها وجود ندارد. دلیل آن هم این است که نسبت ذخایر پشتوانه به عرضه در گردش این استیبل کوین از بازه استاندارد ۴۰۰٪ تا ۸۰۰٪  خارج شده ایت و این تعادل نقدینگی آن را برهم می زند.

این ایراد موجب شده تا قیمت DJED بالای یک دلار باقی بماند .در حال حاضر در صرافیهای غیرمتمرکز نرخ ۱.۰۸ دلار است. در حالی که این استیبل کوین الگوریتمی در هفته های اخیر به سختی روی سطح یک دلار خریدوفروش شده است.

 

استیبل کوین کاردانو چیست؟

کاردانو سومین نسل ارزهای دیجیتال شناخته می شود که توسط تیم هاسکینسون و جری وود ایجاد شد. آنها پس از پروژه این رمزارز را استارت زدند. استیبل کوین کاردانو یا آردانا به عنوان دومین پروژه امیدبخش کاردانو پس از پروژه اول این رمز ارز یعنی ساندی سواپ است.
در سیستم غیرمتمرکز آردانا; امکان وام گیری برای کاربران وجود دارد. این درحالی است که کسانی که وام میگیرند می توانند از آدا یا ارزهای پشتیبان شده در این پلتفرم به عنوان وثیقه استفاده نمایند.
گفتنی است استیبل کوین Djed می تواند در ۴۰ برنامه مبتنی بر شبکه بلاک‌چینی کاردانو استفاده شود و صرافی‌های غیرمتمرکز مین سواپ (MinSwap)، وینگررایدرز (Wingriders) و موسلی‌سواپ (MuesliSwap) هم قبل از عرضه Djed، از این استیبل کوین پشتیبانی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *